Netpaylas.net

Berlin Alışveriş

Berlin Alışveriş Berlin’de alışveriş açısından seçenek çok. Tarzınız ne olursa olsun, size hitap edecek bir şeyler bulabilmeniz mümkün. Birkaç bilinen yer ve kişisel tercih sıralamak gerekirse: Kurfürstendamm; Burası aslında Berlin’in güzel ve büyük bir caddesi. Oradaki insanlar genellikle “Ku’damm” diyorlar, aklınızda bulunsun. Üzerinde ve civarında Urban Outfitters, Hard Rock Cafe, Berlin’de 10 adımda bir birinin üzerinde […]

Berlin Alışveriş
- 'de eklendi.

Berlin Alışveriş

Berlin’de alışveriş açısından seçenek çok. Tarzınız ne olursa olsun, size hitap edecek bir şeyler bulabilmeniz mümkün. Birkaç bilinen yer ve kişisel tercih sıralamak gerekirse:

Kurfürstendamm; Burası aslında Berlin’in güzel ve büyük bir caddesi. Oradaki insanlar genellikle “Ku’damm” diyorlar, aklınızda bulunsun. Üzerinde ve civarında Urban Outfitters, Hard Rock Cafe, Berlin’de 10 adımda bir birinin üzerinde logosunu görebileceğiniz Jack Wolfskin, hatta ben Berlin’den ayrılmak üzereyeken “Coming Soon” yazısını görüp karalar bağladığım Forever 21 bulabilmeniz mümkün. Daha onlarca yer var, alışveriş için oldukça mantıklı bir yer.

Comments

comments

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER