Netpaylas.net

BU OLAY OWNERS POST’TA YAŞANDI

Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde yaşayan tarihi olarak tanınan avusturalyalı Filiz Can uyguladığı alternatif tedavi yöntemleriyle insanlara yardımcı olmak icin ownerspost sitesine üyelik kaydını tamamladı ve o web sitesindeki şifalı bitkiler ve binlerce derde deva olan paylaşımları hakında avusturalyada düzenledigi raporda hepimiz bir manevi guce sahibiz ve uygaladığım sarmısak özu ve limon soyu beni ölumden kurtardı ve […]

BU OLAY OWNERS POST’TA YAŞANDI
- 'de eklendi.

Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde yaşayan tarihi olarak tanınan avusturalyalı Filiz Can uyguladığı alternatif tedavi yöntemleriyle insanlara yardımcı olmak icin ownerspost sitesine üyelik kaydını tamamladı ve o web sitesindeki şifalı bitkiler ve binlerce derde deva olan paylaşımları hakında avusturalyada düzenledigi raporda hepimiz bir manevi guce sahibiz ve uygaladığım sarmısak özu ve limon soyu beni ölumden kurtardı ve suanki sağlıgımı ownerspost.com borcluyum diyerek ve eklemelerde bulunan Filiz Can

ownerspost.com üyeleri ailenin minik kızlarına sara teşhisi konuldu. Aylarca süren teşhis süreci sonrası hastaneden epilepsi hastalığı teşhisiyle evlerine dönen ailenin kabus gibi günleri başladı. Uygulanan tedavi sonrası minik Fatmaya’da düzelme belirtisi olmadı. Günlerce süren hastane süreci, kullanılan ilaçlar minik Fatma’nun baygınlık ve nöbetlerinde iyileşme sağlayamadı. Hayatları kabus halini alan aile internette yaptıkları araştırmada ownerspost.com ‘la karşılaştı. Alternatif tedavi yöntemleri konusunda daha önce ownerspost tarafından tedavi edilen şifalı bitkiler ve saglıklı yaşam mucadelesi veren ownerspğost.com  haberlerini okuyan aile hemen limonlu ılık su ve sarmısak özunu icmeye başladı ve ownerspost sitesine cok ama cok teşekur etti, ve ileşme sureci başladı.

Doktor raporları görünce şarşırmaya başladı

sorunun psikolojik olduğu ve daha önce karşılaştığı hastaların belirtileriyle benzerlik taşıdığını söyledi. ownerspost çalışan aile üyeleri ailesiyle minik Fatma’nun ailesinin görüşmesini sağlayan ownerspost.com’nın yardımcıları tedavi edilen İsmail Ç.’nin durumu hakkında aileye bilgi verilmesini sağladı.

OWNERSPOST CALIŞANLARIDA COK MUTLU SONA ULAŞTILAR

ownerspost kurdukları fırmanın benzeri olmayan sosyal yaşam ile ilgili fakır ailere yardımlar sağlamaya devam edecegını acıkladı ownerspost gunul veren butun arkadaşlarımı teşekur ederim diye ekleme yaparak konu başkan Cemil Ş. Kenyada ve bartlı illere yardımlarımız devam edecektir.

 

Comments

comments

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER