Netpaylas.net

Bu Psikoloji Testini Geçebilecek misin?

Sen psikopat bi psikologsun Sen psikoloji hakkında her şeyi biliyorsun !!Yeni tanıştığın insanların psikolojik durumunu hemen anlayabilme yeteneğine sahipsin ..Bu senin için mükemmel bir özellik olabilir ancak karşındaki için biraz ürkütücü ..Ama sen karşındakine hiçbir şey çaktırmayarak bunun da üstesinden gelebiliyorsun ..Uzun lafın kısası korkulur senden !! Sen psikopat bi psikologsun! Sen psikoloji hakkında her […]

Bu Psikoloji Testini Geçebilecek misin?
- 'de eklendi.

Sen psikopat bi psikologsun

Sen psikoloji hakkında her şeyi biliyorsun !!Yeni tanıştığın insanların psikolojik durumunu hemen anlayabilme yeteneğine sahipsin ..Bu senin için mükemmel bir özellik olabilir ancak karşındaki için biraz ürkütücü ..Ama sen karşındakine hiçbir şey çaktırmayarak bunun da üstesinden gelebiliyorsun ..Uzun lafın kısası korkulur senden !!
Sen psikopat bi psikologsun!


Sen psikoloji hakkında her şeyi biliyorsun! Yeni tanıştığın insanların psikolojik durumunu hemen anlayabilme yeteneğine sahipsin. Bu senin için mükemmel bir özellik olabilir ancak karşındaki için biraz ürkütücü. Ama sen karşındakine hiçbir şey çaktırmayarak bunun da üstesinden gelebiliyorsun. Uzun lafın kısası korkulur senden!

kahrolsun psikoloji düzgün insanlar yaşasın tam bağımsız ruh hastaları

Comments

comments

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER