Reklamı kapat

Reklamı kapat
Netpaylas.net

Galaxy S4 fotoğraf çekim özellikleri

S amsung Galaxy S4 fotoğraf özellikleri – Tamamen yeni bir model olan Galaxy S4 cep telefonu 13 megapiksel çözünürlüklü otomatik netlemeli dijital kameraya sahip. Samsung Galaxy S4 akıllı telefonun Çift Kamera fonksiyonu aynı anda hem ana kamerayı ve hem de ön kamerayı kullanabilme olanağı getiriyor. Galaxy serisinin yeni amiral gemisi Galaxy S4 insan yüzlerini, seslerini […]

Galaxy S4 fotoğraf çekim özellikleri
- 'de eklendi.

S amsung Galaxy S4 fotoğraf özellikleri – Tamamen yeni bir model olan Galaxy S4 cep telefonu 13 megapiksel çözünürlüklü otomatik netlemeli dijital kameraya sahip. Samsung Galaxy S4 akıllı telefonun Çift Kamera fonksiyonu aynı anda hem ana kamerayı ve hem de ön kamerayı kullanabilme olanağı getiriyor. Galaxy serisinin yeni amiral gemisi Galaxy S4 insan yüzlerini, seslerini ve hareketlerini otomatik olarak tespit eden yenilikçi özelikleriyle ekranda işlemleri dokunmatik olarak yapmaya gerek bırakmadan sorunsuz ve kolay görüntüleme çözümleri ile dikkat çekiyor. Galaxy S4 cep telefonu sahipleri çeşitli çerçeve efektleri ile iki resmi doğal şekilde birleştirebiliyor veya küçük fotoğrafları büyük hale getirebiliyorlar.

Galaxy S4 dijital fotoğraf çekim özellikleri
Telefonseverler Galaxy S4 cep telefonunun ön kamerası ve arka kamerası ile çektikleri resimleri 8 farklı şekilde bir araya getirebiliyor. Galaxy S4 cep telefonunun Çift Video Arama özelliği sayesinde bir görüntü görüşme yaparken o anda telefon ile gördükleri manzarayı paylaşabiliyorlar. Kamera fonksiyonunun özellikleri sadece ‘Dual Camera’ fonksiyonundan ibaret değil. Bunun yanı sıra, bütün hareketi tek bir devamlı çekimde görmenizi sağlayan ‘Drama Shot’ ve fotoğrafın çekildiği andaki ses ve görüntünün de eşsiz bir şekilde resimle birlikte kaydedilmesini sağlayan ‘Ses ve Çekim’ de dâhil olmak üzere 12 farklı çekim moduna da sahip.

Samsung Galaxy S4 ile mobil fotoğrafçılık
Samsung Galaxy S4 Android cep telefonu kullanıcıların diğer insanlarla gerçek anlamda bağlantılar kurabilmelerini de sağlıyor. Yeni ‘Anı Albümü’ ile tüm anlar artık otomatik olarak bir fotoğraf albümünde de saklanabiliyor. Galaxy S4 ile çekilen fotoğraflar; bir başlık veya zaman ve yer etiketi altında, otomatik olarak bir fotoğraf albümünde toplanıp sınıflandırılabiliyor. Bu albümler Blurb ile gerçekleştirilen ortaklığın neticesinde offline albümlerde kaydedilerek kolayca paylaşılabiliyor.

Samsung Galaxy S4 ile mobil fotoğrafçılık

Comments

comments

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER