Reklamı kapat

Reklamı kapat
Netpaylas.net

HTC U11 Edge Sense ekran sıkıştırma özelliği

D okunmanın gücünden esinlenen HTC, devrim yaratan yeni sıkıştırma etkileşimine sahip dünyanın ilk akıllı telefonu HTC U11’i tanıttı. HTC U11 tutkuyu, yaratıcılığı ve bireyselliği yansıtan tasarımı, malzemesi ve sunduğu deneyimler ile şimdiye kadar bir akıllı telefonun sunduğu en ileri özellikleri bir araya getiriyor. HTC U11’de bulunan özelliklerden HTC Edge Sense, telefonla dokunmatik etkileşimin yeni boyutunu […]

HTC U11 Edge Sense ekran sıkıştırma özelliği
- 'de eklendi.

D okunmanın gücünden esinlenen HTC, devrim yaratan yeni sıkıştırma etkileşimine sahip dünyanın ilk akıllı telefonu HTC U11’i tanıttı. HTC U11 tutkuyu, yaratıcılığı ve bireyselliği yansıtan tasarımı, malzemesi ve sunduğu deneyimler ile şimdiye kadar bir akıllı telefonun sunduğu en ileri özellikleri bir araya getiriyor. HTC U11’de bulunan özelliklerden HTC Edge Sense, telefonla dokunmatik etkileşimin yeni boyutunu temsil ediyor. Liquid Surface ise kullanıcıyı yansıtan çarpıcı ve benzersiz bir tasarım. HTC USonic, şimdiye kadarki en gelişmiş kulaklığımız artık aktif gürültü önleme özelliğine sahip. HTC U11’de bulunan Muhteşem kameralar ile şimdiye kadar bir akıllı telefon için verilmiş en iyi bağımsız derecelendirme notuna sahip.

Ekran sıkıştırma özellikli HTC U11 Edge Sense
HTC Edge Sense doğal dokunma hissini telefonunla tamamen yeni, sezgisel ve devrimsel bir etkileşime dönüştürüyor. Basit bir sıkıştırma ile HTC Edge Sense, fotoğra çekme, Facebook açma veya istenen uygulamalardan herhangi birini başlatabiliyor. Böylece kullanıcının telefonuyla benzersiz ve sezgisel bir şekilde etkileşime girmeni sağlıyor. Örneğin, HTC Edge Sense ile fotoğraf makinesini başlatmak hiç olmadığı kadar kolay. Kamera uygulamasını başlatmak için düğmelere veya garip el pozisyonlarına artık gerek kalmıyor. Poz verirken telefonunu düşürmekten endişelenmeye de gerek yok.

Fotoğraf çekmek için telefonu kaldırmak, gülümsemek, telefonu sıkmak yeterli. HTC U11’de mesajları da daha önce olduğundan daha hızlı ve daha kolay göndermek mümkün. Hareket halindeyken bile mesaj göndermek için, Edge Sense’in sesi yazıya çevirme özelliği kullanılarak yavaşlamaya gerek kalmadan mesajlar gönderebiliyor. Hareket halindeyken bile mesaj atmak için HTC U11’i hafifçe sıkmak ve mesajı söylemek yeterli.

HTC U11 kamera özellikleri
HTC U11, ciddi fotoğrafçıları çok sevindirecek özelliklerle geliyor. HTC U11, en iyi DSLR fotoğraf makinelerinde bulunan tam sensörlü otomatik odaklama teknolojisine sahip yeni UltraHızlı OtoFokus’u beraberinde getiriyor, böylece çabuk ve keyifli bir performans ile belirgin şekilde daha hızlı odaklanmadan yararlanmak mümkün oluyor.

Ayrıca, HTC U11’in olağanüstü optik ve elektronik görüntü sabitleme sistemi, fotoğraf ve videoları el titremelerinde bile sabit ve net tutuyor. Yeni ön kamera, gece veya gündüz parlak selfie’ler için yüksek çözünürlüklü 16MP ile detaylı çekimi ve UltraPixel ışık hassasiyetini birleştiriyor. Aynı zamanda ana kamera gibi güçlü HDR Boost ve parazit azaltma özelliklerini kullanıyor.

U11 ile Akıllı dijital arkadaş
HTC U11 üç beynin gücünün birleştirerek üç akıllı asistan sunuyor: HTC Sense Companion, Google Assistant, ve Amazon Alexa. HTC Sense Companion, her zamankinden daha akıllı duruma getirildi. Böylece, kullanıcısına her geçen gün daha fazla kolaylık sunabilmek için seni ve günlük rutinlerini zamanla tanır hale gelecek.

Örneğin HTC Sense Companion, o gün herhangi bir randevu olup olmadığını takip ediyor ve telefonunu şarj etmeyiya da yanına bir güç bankası almayı hatırlatıyor. Önemsiz dosyaları ve kullanılmayan uygulamaları daha fazla boş alan için temizlemeni önererek telefonun optimum hızda çalışmasını sağlıyor.

Kötü hava koşulları için ne giyilmesi gerektiğini, kişisel spor hedeflerine göre gelişim sürecini takip etmeyi sağlıyor, yemek vaktinde etraftaki en iyi restoranları öneriyor.

Güçlü ve hızlı
HTC U11, tamamen Qualcomm Snapdragon  835 işlemcisi ile dünya çapında piyasaya çıkan ilk akıllı telefon olma özelliğini taşıyor. Sekiz çekirdekli işlemci, dünyanın her bölgesinde, olağanüstü hız, çığır açan grafikler, etkileyici performans ve çarpıcı bir pil ömrü sunar. Her HTC U11, aynı zamanda bu çok hızlı işlemci hızını en hızlı bellek performansıyla eşleştirmek için UFS 2.1 bellek içeriyor.

HTC U11, yıldırım hızında müzik ve video indirmeleri için fiber optik hızlar sunmak ve web, sosyal medya siteleri veya web sitelerine hemen erişmek için tasarlanmış entegre Snapdragon X16 LTE modem ile Gigabit Sınıfı LTE (1Gbps’ye kadar) özelliklerine sahip. HTC U 11’in muhteşem kamerası ve inanılmaz HTC USonic sesi ile gelen süper hızlı işlemci, uygulamalar, oyunlar, fotoğraflar, müzik ve eğlence için çok fazla depolama ihtiyacı anlamına geliyor. Bu nedenle HTC U11, 4GB RAM / 64GB depolama alanı sunuyor.

HTC U11’de ayrıca, gelişmiş gizlilik ve güvenlik için parmak izi okuyucu da bulunuyor. Parmak izi okuyucu, sadece birkaç kolay adımda ayarlanıyor ve telefonun kilidini parmak ucuyla aşmayı sağlıyor. Bu özellik, not almayı, fotoğraf çekmeyi veya istenen herhangi bir şeyi telefonda yapmayı daha kolay ve hızlı hale getiriyor.

HTC U11 satış fiyatı ve piyasaya çıkış bilgileri
HTC U11, Haziran 2017’den itibaren mavi, siyah ve beyaz renkleri ile Türkiye’de satışa sunulacak. Ayrıntılı özellikler ve daha fazla bilgi için htc.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Comments

comments

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER