Reklamı kapat

Reklamı kapat
Netpaylas.net

iPad mini klavyesi

L ogitec’ten iPad mini klavyesi – Logitech, Apple’ın iPad mini tabletin kullanım keyfini arttırmayı hedefleyen yapıda tasarlanmış gayet ince ve koruyucu özellikli Logitech Ultrathin Keyboard mini klavyesini duyurdu. Yeni iPad mini harici klavye uygulamalardan film izlemeye ve dijital fotoğraflardan metin oluşturmaya kadar Apple tabletin sunduğu tüm kullanım özeliklerinden en üst seviyede yararlanmayı sağlıyor. Logitech iPad […]

iPad mini klavyesi
- 'de eklendi.

L ogitec’ten iPad mini klavyesi – Logitech, Apple’ın iPad mini tabletin kullanım keyfini arttırmayı hedefleyen yapıda tasarlanmış gayet ince ve koruyucu özellikli Logitech Ultrathin Keyboard mini klavyesini duyurdu. Yeni iPad mini harici klavye uygulamalardan film izlemeye ve dijital fotoğraflardan metin oluşturmaya kadar Apple tabletin sunduğu tüm kullanım özeliklerinden en üst seviyede yararlanmayı sağlıyor. Logitech iPad mini klavyesi anında açma-kapama özelliği sayesinde kapağı kaldırıldığında otomatik olarak tabletin açılmasını ya da uyku modundan uyanmasını sağlıyor. iPad mini klavyesi üç ay süren pil ömrü ile uzun süreli kullanım kolaylığı getiriyor.

iPad mini klavye örtüsü
Güçlü mıknatıs özelliği ile güvenli şekilde kapanan iPad mini klavye alüminyum malzemeden şık örtüsü ile tabletle mükemmel bir uyum eşliğinde minimum ağırlık ile sağlam ve dayanıklı bir koruma sağlıyor. iPad mini klavye örtüsü katlanıp açıldığında dahil Bluetooth EasyType tuş takımı sayesinde geleneksel klavye kullanımının rahatlığını getiriyor. iPad mini klavye kısayol tuşları sayesinde kopyalama ve yapıştırma gibi sık kullanım işlemlerin seri ve kolay şekilde gerçekleştirilmesine olanak tanıyor.

Apple iPad mini klavye fiyatı
iPad mini için geliştirilen Logitech Ultrathin Klavye ABD ve Avrupa ülkelerinde şubat ayından itibaren satışa sunulmuş durumda. iPad mini klavye fiyatı 80 Euro / 190 TL olarak belirlenmiş.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER