Netpaylas.net

Ka De We

Ka De We; Burası Berlin’in en pahalı, en ünlü department store’u olarak biliniyor. İçinde Hermes mi ararsınız artık Chanel mi Balmain mi Zegna mı hepsi var. (Hakkaten bunları arıyorsanız çok havalısınız bu arada) Son derece pahalı, son derece “Allahım şunların birini bana verseler”. Buraya giderseniz yapmanız gereken, biraz ortalıkta dolandıktan sonra, bir EPIC WIN olan gurme katına […]

Ka De We
- 'de eklendi.

Ka De We; Burası Berlin’in en pahalı, en ünlü department store’u olarak biliniyor. İçinde Hermes mi ararsınız artık Chanel mi Balmain mi Zegna mı hepsi var. (Hakkaten bunları arıyorsanız çok havalısınız bu arada) Son derece pahalı, son derece “Allahım şunların birini bana verseler”. Buraya giderseniz yapmanız gereken, biraz ortalıkta dolandıktan sonra, bir EPIC WIN olan gurme katına uğramak.

Alexa; Burası Türkiye’de çeşitli örneklerine sık sık rastlayabileceğiniz, akşam 9’a kadar açık olan bir alışveriş merkezi. İçinde 200’e yakın mağaza var. Ayrıca çok merkezi bir noktada olduğu için toplu taşımayla ulaşmak oldukça kolay. Kişisel fikrimi soracak olursanız Ku’damm’ı tercih ederim.

Friedrichstrasse; S-bahn ‘a binip Friedrichstrasse durağında inerek kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu bölgenin bir ucu Chechpoint Charlie’ye, bir ucu Unter den Linden’e uzanır. Bu iki bölgeye de gitmeden Berlin’den dönmeniz saçmalık olacağı için, aslında hem turistik hem de alışveriş anlamında sizi tatmin edebilecek bir bölge. Ku’damm ilke birlikte benim alışveriş için favori bölgelerimden. Cadde üzerinde Boss, Escada, eğer siz de Gepetto Usta tarafından yapılmış gibi görünen ayakkabıları giymek istiyorsanız Birkenstock ve Paris’ten tanıdığımız ünlü Galeries Lafayette’i görmek de mümkün. Benim gibi ilgi alanı olanlar için kocaman bir Lomography Store’da bu cadde üzerinde bulabilirsiniz. Girmeden dönmeyin, içerisi cennet gibi.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER