Reklamı kapat

Reklamı kapat
Netpaylas.net

Kyocera Torque 4G LTE akıllı telefon

S print ve Kyocera zorlu koşullara dayanıklı tasarıma sahip yeni akıllı telefon modeli Kyocera Torque’un 8 Mart tarihinde resmen duyurulacağını açıkladılar. Android 4.1 Ice Cream Sandwich işletim sisteminde çalışan Kyocera Torque akıllı telefon 4G LTE hızında bağlantıya ve 18.9 saate varan konuşma süresine sahip. Son derece sağlam bir gövde yapısına sahip olan Kyocera Torque 4G […]

Kyocera Torque 4G LTE akıllı telefon
- 'de eklendi.

S print ve Kyocera zorlu koşullara dayanıklı tasarıma sahip yeni akıllı telefon modeli Kyocera Torque’un 8 Mart tarihinde resmen duyurulacağını açıkladılar. Android 4.1 Ice Cream Sandwich işletim sisteminde çalışan Kyocera Torque akıllı telefon 4G LTE hızında bağlantıya ve 18.9 saate varan konuşma süresine sahip. Son derece sağlam bir gövde yapısına sahip olan Kyocera Torque 4G LTE cep telefonu Sprint aracılığıyla iki senelik sözleşme çerçevesinde 99.99 USD / 180 TL gibi uygun bir fiyatla satışa sunuluyor.

Kyocera Torque akıllı telefon
Kyocera Torque cep telefonunun dayanıklı yapısı ve ses kalitesinin 4G LTE bir akıllı telefon için şaşırtıcı derecede olduğunu ifade eden Sprint Ürün Geliştirme Başkan Yardımcısı David Owens açıklamasına şöyle devam etti: “İster bir inşaat şantiyesinde, ister dış mekanda sporlarına meraklı olur ya da isterseniz sadece çocuğunu merak eden bir anne veya baba olun Kyocera Torque akıllı telefon tüm beklentilerinizi karşılıyor.”

Darbeye dayanıklı su geçirmez Kyocera Torque
810G (MilSpec) Askeri Standartları destekleyen Kyocera Torque cep telefonu toz ve kir bulaşmasına, darbelere, düşmeye, güneş radyasyonuna, rutubete, yağmura, düşük basınca, tuza ve aşırı hava koşullarına dayanıklı. Kyocera Torque aynı zamanda bir metre derinliğe kadar su altında 30 dakika su geçirmezlik özelliği ile de dikkat çekiyor. Sprint Professionla Grade gelişmiş güvenlik özelliklerine ve cihaz yönetim fonksiyonlarına sahip Kyocera Torque cep telefonunun Exchange Active Sync desteği verilerin yedeklenmesi ve korunmasını da kolaylaştırıyor.

Kyocera Torque dayanıklı akıllı telefon
Günlük kullanım şartları ve zorlu koşullara dayanıklı Torque akıllı telefonun tasarım ve özelliklerinde Kyocera, Everest dağcısı, “Man vs. Wild” program yıldızı, eski İngiltere Özel Kuvvetler üyesi ve üç aktif çocuğun babası olan Bear Grylls’in yardımına başvurulmuş. Yukarıdaki video görüntülerinde Bear Grylls’in Kyocera Torque akıllı telefonu çeşitli zorlu koşullarda nasıl test ettiğini izleyebilirsiniz.

Comments

comments

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER