Reklamı kapat

Reklamı kapat
Netpaylas.net

LG G6 Plus Android cep telefonu

K oreli LG yeni G6 Plus’ı tanıttı ve LG G6 telefonu güncelledi – LG önümüzdeki aydan başlayarak, üstün özellikleri sayesinde büyük beğeni ile beklenen G6 akıllı telefon ürün ailesini geliştirilmiş güvenlik opsiyonu ve kullanıcı dostu özelliklerle genişletiyor. Face Print, Enerji Tasarrufu ve kapalı objektif uyarısı gibi formlarda karşımıza çıkacak olan bu yeni özellikler mevcut cihazlarda […]

LG G6 Plus Android cep telefonu
- 'de eklendi.

K oreli LG yeni G6 Plus’ı tanıttı ve LG G6 telefonu güncelledi – LG önümüzdeki aydan başlayarak, üstün özellikleri sayesinde büyük beğeni ile beklenen G6 akıllı telefon ürün ailesini geliştirilmiş güvenlik opsiyonu ve kullanıcı dostu özelliklerle genişletiyor. Face Print, Enerji Tasarrufu ve kapalı objektif uyarısı gibi formlarda karşımıza çıkacak olan bu yeni özellikler mevcut cihazlarda ve bugüne kadar satılmış olan telefonlarda yazılım güncellemesi aracılığıyla kullanıma sunulacak ve tüm yeni LG G6 modellerinde mevcut olacak. LG firması bu güncellemelere ilave olarak LG G6 akıllı telefonun yeni versiyonu olan ve arttırılmış hafızaya ve premium ses yapısına sahip LG G6+ telefonu da duyuruyor.

LG G6 güncellemesi
LG tarafından geliştirilen kapsamlı bir güvenlik opsiyonu olan ve Face Print olarak adlandırılan yeni özellik mevcut yüz algılama teknolojisinden daha kullanışlı olma vaadi ile geliyor. Face Print özelliği ile telefon sahipleri LG G6 akıllı telefonlarını herhangi bir tuşa basmak zorunda kalmadan sadece yüzlerine tutmak suretiyle açabilecekler.

Telefonun açılması kullanıcının yüzü tanınır tanınmaz ve ortalama bir saniye dahi geçmeyecek kadar kısa bir süre içerisinde hemen gerçekleşiyor. Telefonun kamerası da sadece cihaz kullanıcının yüzüne doğru kaldırıldığında aktif hale geçecek ve böylece Face Print özelliğini kullanırken fazladan pil harcamanın önüne geçilmiş olacak.

Yeni özellikler
Bir diğer yeni özellik de Google’ın Awareness API’si. Bu API, Qualcomm Snapdragon Mobile Platform’da entegre olan All-Ways Aware hub’ını kullanıyor. Bu,LG G6 telefonun her iki sensöründen ve kablosuz bağlantılarından gelen veri düşük enerji harcayarak her zaman algılayıp toplamasını ve böylelikle güçlü yeni konteks tabanlı özellikler oluşturmasını sağlıyor.

Kapalı objektif uyarısı özelliği de kullanıcıların kazara parmak veya elleri gibi engellerin objektifin görüşünü kapattığında uyarı veriyor. Böylece kaçırılmak istenmeyen güzel karelerin kazara kötü biçimde çıkmasının önüne geçilmiş oluyor.

Bu özellik ekranda bir el veya eller sembolü göstererek kullanıcıyı uyarıyor ve deklanşör aktif hale gelmeden kazaları önlüyor.

Yeni renk seçenekleri
LG firması gelişmiş yazılımın yanında LG G6 için iki yeni renk seçeneği de sunuyor: Optik DEniz Mavisi ve Optik Terra Altın Sarısı. Bu yeni akıllı telefonların arkasında bulunan yeni katman malzemesi mercek etkisi ile optik bir görsel efekt görüntüleniyor.

Ön yüzde 5.7 inç büyüklüğündeki ekranı tamamen siyah renkli ve yekpâre bir çerçeve çevreliyor.

LG G6+
YEni LG G6+ akıllı telefonda 128GB dahilî hafıza ve B&O PLAY premium kulaklılar aracılığıyla telefon sahiplerinin cihazın 32 bit Hi-Fi Quad DAC özelliğinden maksimum yararlanmaları amaçlanmış.

Optik Astro Siyahı, Optik Deniz Mavisi ve Optik Terra Altın Sarısı renk seçenekleri ile satışa sunulacak olan LG G6+ akıllı telefonda LG G6’nın tüm yenilikçi özelliklerinin yanı sıra bazı ülkelerdeki modellerde kablosuz şarj fonksiyonuna da yer verilmiş.

LG’nin yeni yazılım güncellemesi ve LG G6+ akıllı telefonların piyasaya çıkış tarihleri cihazın resmi duyurusu ile birlikte açıklanacak.

 

Comments

comments

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER