Netpaylas.net

LG G7 Neo için yepyeni görseller geldi!

İyi veya kötü değişmeyen bir gerçek var; 2017’nin en çok konuşulan telefonu iPhone X oldu. Belki bu yüzden Android üreticileri telefon tasarımlarında çentikli model anlayışını benimsemeye başladılar. Bu anlayışı benimseyecek firmalardan birinin de LG olması bekleniyor. Son yıllarda akıllı telefon pazarında ciddi kan kaybeden LG, yeni amiral gemileriyle işleri toparlamak istiyor. Bunun için de LG […]

LG G7 Neo için yepyeni görseller geldi!
- 'de eklendi.

İyi veya kötü değişmeyen bir gerçek var; 2017’nin en çok konuşulan telefonu iPhone X oldu. Belki bu yüzden Android üreticileri telefon tasarımlarında çentikli model anlayışını benimsemeye başladılar. Bu anlayışı benimseyecek firmalardan birinin de LG olması bekleniyor. Son yıllarda akıllı telefon pazarında ciddi kan kaybeden LG, yeni amiral gemileriyle işleri toparlamak istiyor. Bunun için de LG G7 Neo ile seriyi tamamen yenileyerek karşımıza çıkarma amacındalar.

LG’nin yeni telefonu LG G7 Neo  nasıl olacak?

Sızdırılan render görseller de bize bunu kanıtlıyor. Elbette iPhone X’in ardından hiç orijinal görünmüyor ama LG’nin yeni amiral gemisi olması beklenen cihaz oldukça şık hatlarıyla dikkat çekiyor.

Bilerek LG G7 demiyoruz çünkü bu cihazın ismi halen net bir şekilde belli değil. Bazı sızıntılara göre LG G7 Neo adı alması beklenirken, şirket bambaşka bir marka ismiyle de karşımıza çıkabilir.

3120 x 1440 gibi ilginç bir ekran çözünürlüğü ile gelecek olan telefonun 6 inçlik OLED ekrana, Snapdragon 845 işlemciye ve 6 GB RAM / 128 GB bellek kapasitesine sahip olması bekleniyor.

Bahar aylarında LG’den yeni amiral gemilerinin tanıtımını yapması bekleniyor ama tarih net olarak belli olmuş değil.

:: Bu gizemli telefon modelini nasıl buldunuz?

Comments

comments

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER