Netpaylas.net

Mahalle sokaklarına parke taş döşeniyor

Mahalle sokaklarına parke taş döşeniyor Bozdoğan Belediyesi, ilçemize bağlı mahalle sokaklarına parke taş döşeme çalışmalarını hızlandırdı. Bozdoğan Belediye Başkanı Tümer Apaydın, 2018 yılı sonuna kadar mahallerimizde parke taş döşenmeyen sokağın kalmayacağını belirterek, çalışmaların devam ettiğini, birçok mahallede yapılan çalışma sonrasında sokaklarımızın vatandaşlarımıza yakışır bir şekilde yeniden düzenlendiğini söyledi. Kılavuzlar Mahallesi’nde çalışmalar sürüyor Eymir Mahallesi ile […]

Mahalle sokaklarına parke taş döşeniyor
- 'de eklendi.

Mahalle sokaklarına parke taş döşeniyor

Bozdoğan Belediyesi, ilçemize bağlı mahalle sokaklarına parke taş döşeme çalışmalarını hızlandırdı.
Bozdoğan Belediye Başkanı Tümer Apaydın, 2018 yılı sonuna kadar mahallerimizde parke taş döşenmeyen sokağın kalmayacağını belirterek, çalışmaların devam ettiğini, birçok mahallede yapılan çalışma sonrasında sokaklarımızın vatandaşlarımıza yakışır bir şekilde yeniden düzenlendiğini söyledi.
Kılavuzlar Mahallesi’nde çalışmalar sürüyor
Eymir Mahallesi ile Kakalan Mahallesi’nin birleştiği Gaffar Kuyusu denilen mevkide parke taşı döşeme işi tamamlandı. Parke taşı döşeyen ekipler Kılavuzlar Mahallesi’nde parke taşı döşeme çalışmalarına devam ediyorlar.

Comments

comments

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER