Netpaylas.net

Moskova Arbat Caddesi – Moskova Arbat Sokağı

Moskova Arbat Caddesi – Moskova Arbat Sokağı Moskova Gezilecek Yerler arasında üçüncü sırada bulunan Moskova Arbat Caddesi ve Sokağı, Moskova’nın tam ortasından geçiyor. Tarihi yapıları ve restaurantlarıyla ünlü, trafiğe kapalı bu caddede yürüyüş yapabilirsiniz. Moskova Arbat Caddesinde bir çok kafe ve restaurant da bulunuyor. Bunlardan birinde vakit geçirebilirsiniz veya kafelerden birinde oturup keyifli bir kahve içebilirsiniz. Caddenin sonuna […]

Moskova Arbat Caddesi – Moskova Arbat Sokağı
- 'de eklendi.

Moskova Arbat Caddesi – Moskova Arbat Sokağı

Moskova Gezilecek Yerler arasında üçüncü sırada bulunan Moskova Arbat Caddesi ve Sokağı, Moskova’nın tam ortasından geçiyor. Tarihi yapıları ve restaurantlarıyla ünlü, trafiğe kapalı bu caddede yürüyüş yapabilirsiniz.

Moskova Arbat Caddesinde bir çok kafe ve restaurant da bulunuyor. Bunlardan birinde vakit geçirebilirsiniz veya kafelerden birinde oturup keyifli bir kahve içebilirsiniz.

Caddenin sonuna doğru alışveriş için tavsiye edebileceğimiz devlet mağazası var. Burada fiyatlar diğer yerlere göre oldukça ucuz ve pazarlık yapmakla uğraşmanıza gerek kalmıyor. Buradan ne alınabilir diyorsanız, seçmesi çok zor ama Rusya’nın Dünyaca ünlü Matruşka bebeklerinden almadan dönmeyin deriz. Matruşka bir Rus ismi ve Matruşka bebekler ilk defa 1890 yılında ortaya çıkmış.

Buranın devamında Yeni Arbat caddesi var.

Comments

comments

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER