Netpaylas.net

Mustafa’s Gemüse Kebap

Mustafa’s Gemüse Kebap; Bunun dışında Türk işgali nedeniyle her yerde dönerci görmeniz mümkün. Bunların en popüler olanı şüphesiz “Mustafa’s Gemüse Kebap”. Her adını söylediğimde içimde gülme isteği uyandıran bu minik kebapçının namı almış yürüyor efendim. Öyle yer ayırtacağınız, Ayhan Sicimoğlu ve Vedat Milor ile yan yana masalarda yemek yiyeceğiniz bir yer de zannetmeyin burayı, bildiğimiz […]

Mustafa’s Gemüse Kebap
- 'de eklendi.

Mustafa’s Gemüse Kebap; Bunun dışında Türk işgali nedeniyle her yerde dönerci görmeniz mümkün. Bunların en popüler olanı şüphesiz “Mustafa’s Gemüse Kebap”. Her adını söylediğimde içimde gülme isteği uyandıran bu minik kebapçının namı almış yürüyor efendim. Öyle yer ayırtacağınız, Ayhan Sicimoğlu ve Vedat Milor ile yan yana masalarda yemek yiyeceğiniz bir yer de zannetmeyin burayı, bildiğimiz seyyar kebapçı gibi. Ama yemeden olmaz, çünkü çok lezzetli. Yolunuz Kreuzberg taraflarına düştüğünde kime sorsanız gösterir. Çılgın bir kuyruk olabiliyor, haberiniz olsun.

Einstein Cafe; Einstein, Berlin’de birkaç farklı yerde karşılaşabileceğiniz bir kafe zinciri. Buraya yazmamın sebebi, kahvaltılarını çok lezzetli bulmuş olmam. Brandenburger Tor’a gitmek istediğiniz gün çok yakınında bulunan Einstein Cafe’de güne güzel bir kahvaltıyla başlangıç yapıp, şehrin en turistik bölgelerinden birinde kazıklanmadan karnınızı doyurabilirsiniz.

Comments

comments

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER