Netpaylas.net

Neffos N1 ve C7 hangi özellikleri bizlerle sunuyor?

TP-Link, Barselona’da yapılan bu yılki Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC) Neffos C, N ve X serisi telefonlarını tanıttı. İlk kez MWC’de tanıtılan Neffos N1 ve C7 model akıllı telefonlar, mobil fotoğrafçılığın en yeni teknolojilerini sunmak üzere tasarlanan modeller olarak dikkat çekiyor. Neffos N1, çift arka kameralı ilk Neffos modeli. Telefonda 12 megapiksellik Sony IM386 model arka […]

Neffos N1 ve C7 hangi özellikleri bizlerle sunuyor?
- 'de eklendi.

TP-Link, Barselona’da yapılan bu yılki Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC) Neffos C, N ve X serisi telefonlarını tanıttı. İlk kez MWC’de tanıtılan Neffos N1 ve C7 model akıllı telefonlar, mobil fotoğrafçılığın en yeni teknolojilerini sunmak üzere tasarlanan modeller olarak dikkat çekiyor.

Neffos N1, çift arka kameralı ilk Neffos modeli. Telefonda 12 megapiksellik Sony IM386 model arka kamera bulunuyor. Arka kameraların birinde geniş bir renk yelpazesi yakalayan gelişmiş bir Sony IM386 görüntü sensörü (RBG) bulunurken, diğer kamerada ayrıntılarla ilgilenen bir siyah-beyaz sensör yer alıyor. Her iki kameranın da daha fazla ışık yakalama yeteneği bulunuyor. Çoklu Çerçeveli Gürültü Azaltma (Multi Frame NR) algoritmalarını birleştiren ürün, gece bile şaşırtıcı derecede keskin ve canlı fotoğraf çekmeyi sağlıyor.

Neffos modelleri MWC 2018’de hayli dikkat çekmeyi başardı!

Neffos N1’in ek kamera algılayıcısı, objenin arka plandan sıyrıldığı ‘bokeh efekti’ için sığ alan derinliğine sahip güzel portreler çekme olanağı veriyor. Bu tarz fotoğraflar daha önce sadece geniş diyaframlı lense sahip büyük ve pahalı DSLR fotoğraf makineleri ile çekilebiliyordu.

Neffos N1’in bir başka önemli özelliği ise güçlü ama güç tasarrufu özelliğine sahip 2.6GHz’lik MediaTek Helio P25 işlemcisi. 4GB belleği olan telefon gecikmesiz performansa sahip ve aynı anda birden çok görevi başarı ile yapabiliyor. Bu sayede online oyun oynama yetenekleri de güçlü.

MWC 18’de tanıtılan bir diğer yeni Neffos modeli olan C7 ise 5.5 inç ekrana sahip ve 8 megapiksel ön kamerası bulunuyor. Metalik bir gövdesi olan C7, gerçek zamanlı on düzeyli güzelleştirme modu sayesinde son derece güzel ve net özçekimi yakalama olanağı sunuyor. Neffos C7’nin nesneye tam olarak kilitlenen hızlı odaklı 13 megapiksel arka kamerası ise düşük çözünürlükte dahi ayrıntılı çekim yapmayı sağlıyor.

Comments

comments

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER