Reklamı kapat

Reklamı kapat
Netpaylas.net

Nintendo 2DS XL oyun konsolu

Yeni Nintendo 2DS XL oyun konsolu – Nintendo 3DS oyun konsolu ürün ailesine yakında yeni bir üye katılıyor. Nintendo 2DS XL oyun konsolu 28 Temmuz 2017 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nde 149.99 USD / 550 TL tahmini satış fiyatı ile raflardaki yerini alıyor. Nintendo 2DS XL oyun konsolu oyun meraklılarına kolay taşınabilir oyun cihazları sınıfında, Nintendo […]

Nintendo 2DS XL oyun konsolu
- 'de eklendi.

Yeni Nintendo 2DS XL oyun konsolu – Nintendo 3DS oyun konsolu ürün ailesine yakında yeni bir üye katılıyor. Nintendo 2DS XL oyun konsolu 28 Temmuz 2017 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nde 149.99 USD / 550 TL tahmini satış fiyatı ile raflardaki yerini alıyor. Nintendo 2DS XL oyun konsolu oyun meraklılarına kolay taşınabilir oyun cihazları sınıfında, Nintendo 2DS ve yeni Nintendo 3DS XL sistemleri arasında fiyatlandırma ve kullanım özellikleri bakımından üçüncü bir seçenek sunuyor. Yeni Nintendo 2DS XL oyun konsolu, Nintendo 3DS sistem ailesi için tasarlanan iki yeni oyun olan Hey! PIKMIN ve Miitopia ile birlikte aynı gün tanıtılıyor.
Nintendo 2DS XL oyun sistemi
Şık siyah / turkuvaz renk tasarımı ile piyasaya sunulacak olan yeni 2DS XL oyun sisteminde Nintendo 3DS XL oyun sistemlerinden tanıdığımız aynı boyutlardaki ekran kullanılıyor. Yeni oyun konsolunun model ismi olan 2DS’den de anlaşılacağı üzere cihazda görseller sadece 2D yani 2 boyutlu olarak görüntüleniyor.

Yeni Nintendo taşınabilir oyun sistemi daha hafif olmasına rağmen yeni 3DS XL modeli ile aynı işlemci gücüne sahip olması ile dikkat çekiyor. Dahili NFC Yakın Saha İletişim teknolojisine sahip olan Nintendo oyun konsolu son derece zengin sayıdaki Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS ve Nintendo DS oyunlarını 2 boyutlu olarak oynama imkanı sunuyor.

Nintendo 2DS XL konsol oyunları
Binin üzerinde sayıda konsol oyununun yer aldığı 3DS oyun kütüphanesinde çok sayıda yeni oyun da yolda. Bunlar arasında yeni Nintendo 2DS XL ile aynı gün kullanıcıların beğenisine sunulacak olan iki yeni oyun da yer alıyor. Bu yeni Nintendo konsol oyunları Nintendo 2DS XL cihaz sahipleri için olduğu kadar Nintendo 3DS ürün ailesindeki herhangi bir oyun konsolu sahipleri için de eğlenceli bir oyun deneyimi vaat ediyor.

Yeni Nintendo 2DS XL oyun sistemi yetişkinlerin çocuklarının erişimlerini izleyebilmelerine ve müdahale edebilmelerine imkan tanıyan ebeveyn kontrol özelliğine sahip.

 

Comments

comments

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER