Netpaylas.net

Nokia 9 hakkında yepyeni detaylar!

HMD Global’ın Nokia markasına kazandırmaya hazırlandığı yeni amiral gemisi Nokia 9 için önemli bilgiler gelmeye başladı. Görünüşe göre cihaz Snapdragon 845 işlemci ile teknoloji meraklılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. MWC 2018’deki favorilerimizi seçtik! ShiftDeleteNet ofis içi videosu ile karşınızdayız. Bu haftaki gündemimiz Mobil Dünya Kongresi oldu. SDN ekibine sorduk. MWC 2018’deki favori telefonunuz hangisi oldu? İşte […]

Nokia 9 hakkında yepyeni detaylar!
- 'de eklendi.

HMD Global’ın Nokia markasına kazandırmaya hazırlandığı yeni amiral gemisi Nokia 9 için önemli bilgiler gelmeye başladı. Görünüşe göre cihaz Snapdragon 845 işlemci ile teknoloji meraklılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

MWC 2018’deki favorilerimizi seçtik!

ShiftDeleteNet ofis içi videosu ile karşınızdayız. Bu haftaki gündemimiz Mobil Dünya Kongresi oldu. SDN ekibine sorduk. MWC 2018’deki favori telefonunuz hangisi oldu?

İşte Nokia 9 hakkındaki son iddialar!

Geçtiğimiz hafta düzenlenen Mobil Dünya Kongresi 2018’de Nokia 8110 4G, Nokia 7 Plus ve Nokia 8 Sirocco modellerini tanıtan HMD Global’in bununla yetinmeyerek bu yılın sonuna kadar Nokia 8 Pro ve Nokia 9 modellerini de teknoloji meraklılarıyla buluşturması bekleniyor.

Gelen bilgilere göre HMD Global, Nokia 8 Pro‘da olduğu gibi Nokia 9 modelinde de Snapdragon 845 işlemci kullanmayı planlıyor. Bunun dışında firmanın yeni amiral gemisinin bugüne kadar görülen en iyi akıllı telefon kamerasına sahip olacağı da iddialar arasında. Bu iddianın temel kaynağı ise beş objektiften oluşacak bir kamera düzeneğinin yer alacağının düşünülmesi.

Cihazın ayrıca HMD Global’in ürettiği akıllı telefonlar arasında ilk kez ekran içerisinde yer alan parmak izi okuyucu ile üretileceği ve ekranının Nokia 8 Pro’dan daha büyük olacağı iddia edilirken, henüz HMD Global tarafından konu ile ilgili resmi bir açıklama gelmiş değil.

Son olarak meraklıları üzecek bir detayla haberimizi noktalayalım. Zira Nokia 9’un fiyatının en az Samsung Galaxy S9 Plus seviyesinde olacağı düşünülüyor. Eğer iddialar doğru çıkarsa da bu yılın Eylül ayı içerisinde muhtemelen IFA etkinliği sırasında tanıtılması bekleniyor.

:: Nokia’nın yeni amiral gemisinden neler bekliyorsunuz?

Comments

comments

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER