Reklamı kapat

Reklamı kapat
Netpaylas.net

Nokia Asha 310 cep telefonu

N okia Asha 310 çift SIM kartlı akıllı telefon – Nokia WiFi kablosuz bağlantı özelliğine sahip çift SIM kartlı yeni cep telefonunu duyurdu. Daha az ile kullanıcıya daha fazlasını sunmak amacıyla tasarlanan yeni Nokia Asha 310 akıllı telefonda harika uygulamalar, ve mobil oyunlarla zengin kullanım özellilerine yer verilmiş. 3 inç / 7.6 mc büyüklüğünde çizilmeye […]

Nokia Asha 310 cep telefonu
- 'de eklendi.

N okia Asha 310 çift SIM kartlı akıllı telefon – Nokia WiFi kablosuz bağlantı özelliğine sahip çift SIM kartlı yeni cep telefonunu duyurdu. Daha az ile kullanıcıya daha fazlasını sunmak amacıyla tasarlanan yeni Nokia Asha 310 akıllı telefonda harika uygulamalar, ve mobil oyunlarla zengin kullanım özellilerine yer verilmiş. 3 inç / 7.6 mc büyüklüğünde çizilmeye dayanıklı kapasitif dokunmatik özellikli ekrana sahip olan Nokia Asha 310 akıllı telefon özel tasarım çizgileri ile öne çıkıyor. Çift hatlı Nokia Asha 310 cep telefonu 2 megapiksellik dijital kameraya, 4 GB kapasiteli dahili belleğe ve 32 GB microSD hafıza kartı desteğine sahip.

Nokia Asha 310 çift hatlı akıllı telefon
Çift SIM kartı ile ile iki hattı bir arada kullanma imkanı ve Wi-Fi kablosuz bağlantı özelliğini tek bir cihazda telefonseverlere sunan Nokia Asha 310 akıllı telefon Nokia’ya özgü Easy Swap SIM teknolojisi sayesinde bataryanın altındaki SIM kartını çıkartmaya gerek kalmadan harici SIM kartı yuvası aracılığıyla ikinci bir hattı ekleyerek kullanabilme imkanı veriyor. Easy Swap özelliği beş farklı SIM kartın bilgilerini ve profilleri ayrı ayrı muhafaza ederek farklı kullanıcıların verileri birbirine karıştırmadan aynı cihazı kullanabilmelerini sağlıyor.

Nokia Asha 310 Wi-Fi bağlantılı cep telefonu
Wi-Fi kablosuz bağlantı özelliğinin yer verildiği Nokia Asha 310 akıllı telefon kullanıcıların YouTube gibi internet sitelerinden indirirken video izleyebilmelerine ve Nokia Store mağazasından 40 adet ücretsiz Electronic Arts oyunu indirerek mobil oyun oynayabilmelerine de olanak tanıyor. Telefonseverler Nokia Asha 310’un Wi-Fi kablosuz bağlantı özelliği sayesinde hareket halindeyken Wi-Fi bağlantı noktaları üzerinden sürekli internete bağlı kalabilmelerini sağlıyor. Nokia Xpress Browser internet tarayıcının önceden yüklü olarak hazır geldiği Nokia Asha 310 cep telefonu akıcı bir internet deneyiminin yanında binlerce uygulamaya da erişim sağlıyor. İnternet verilerini %90 oranında sıkıştırabilen Nokia Asha 310 akıllı telefon kullanıcıların ekonomi yapmalarına da imkan tanıyor.

Nokia Asha 310 satış fiyatı ve piyasaya çıkış tarihi
Siyah, beyaz ve altın sarısı renk seçenekleri ile satışa sunulacak olan Nokia Asha 310 akıllı telefon Asya, Hindistan, Orta Doğu, Afrika ve Brezilya’da 2013 yılını ilk çeyreği içerisinde satışa sunulacak. Vergiler ve ekstra ücretlendirmeler hariç Nokia Asha 310 fiyatı 102 USD / 180 TL civarında olacak. Nokia Asha 310 aksesuvarları ve renk seçenekleri cihazın satışa sunulduğu ülkelere göre farklılıklar gösterebilecek.

Nokia Asha 310 incelemesi
Test örneği elimize ulaştığında yüksek çözünürlüklü test fotoğrafları ve HD kalitesinde video görüntüleri eşliğindeki kapsamlı bir Nokia Asha 310 incelemesini sizlere sunacağız.

 

Comments

comments

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER