Reklamı kapat

Reklamı kapat
Netpaylas.net

Nokia E50

N okia, E serisi mobil telefonlarına yeni modeli Nokia E50’yi ekledi. Yeni Nokia E50 cep telefonu ses, e-posta ve veri işlemlerinde üstün bir performans sergiliyor. Nokia E50 cep telefonu, kurum elemanlarının şirket iş uygulamalarıyla etkileşimini daha ekonomik ve pratik bir şekilde gerçekleştirmelerine olanak tanıyor. Nokia E50 mobil telefon iki numara barındırma, iş uygulamaları, gelişmiş arama […]

Nokia E50
- 'de eklendi.

N okia, E serisi mobil telefonlarına yeni modeli Nokia E50’yi ekledi. Yeni Nokia E50 cep telefonu ses, e-posta ve veri işlemlerinde üstün bir performans sergiliyor. Nokia E50 cep telefonu, kurum elemanlarının şirket iş uygulamalarıyla etkileşimini daha ekonomik ve pratik bir şekilde gerçekleştirmelerine olanak tanıyor. Nokia E50 mobil telefon iki numara barındırma, iş uygulamaları, gelişmiş arama yetenekleri gibi özelliklerin yanısıra 1.3 megapiksellik kamerası ve MP3 Çalar özelliği ile de dikkat çekiyor. Genel olarak iş dünyasında kullanılmak üzere tasarlanan Nokia E50, klasik zarif ve küçük Nokia dizaynı ile hem iş ve hem özel yaşamında tek bir telefon kullanmak isteyen kullanıcılara da hitap ediyor.

Nokia E50 – E-posta
Nokia E50 cep telefonu sahip olduğu dört-bant (EGSM 850/900/1800/1900) desteği ile tüm dünya üzerinde şebeke olanağı sunarken zengin arama fonksiyonları sağlıyor. Symbian OS gelişmiş güvenlik özellikleri kurumsal haberleşme çözümlerinde Nokia E50 cep telefonunu ideal bir ürün haline getiriyor. Ürünün altı saat konuşma süresine sahip olması ise böylesine ufak bir cep telefonunda beklenmeyecek derecede üstün bir batarya performansı olarak dikkat çekiyor. Nokia E50 mobil telefon iş uygulamalarının yanısıra 1.3 megapiksellik kamerası ve MP3 Çalar özelliği ile günlük kişisel kullanımda da kullanıcıların tercih edebilecekleri bir model.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER