Reklamı kapat

Reklamı kapat
Netpaylas.net

Nokia ile fotoğraf çek Finlandiya’yı gez

N okia, 5-31 Mayıs tarihleri arasında megapiksel kameralı Nokia cep telefonu alanları çok özel bir yarışmaya katılmaya davet ediyor. Cep telefonuyla çektikleri fotoğrafları yarışmaya gönderenler arasından jürinin seçeceği bir çift, Pusula ekibi ve Mithat Bereket ile birlikte Finlandiya’ya gidiyor. 5-31 Mayıs tarihleri arasında Dora satış noktalarından megapiksel kameralı Nokia cep telefonu satın alanlar, yeni telefonlarıyla […]

Nokia ile fotoğraf çek Finlandiya’yı gez
- 'de eklendi.

N okia, 5-31 Mayıs tarihleri arasında megapiksel kameralı Nokia cep telefonu alanları çok özel bir yarışmaya katılmaya davet ediyor. Cep telefonuyla çektikleri fotoğrafları yarışmaya gönderenler arasından jürinin seçeceği bir çift, Pusula ekibi ve Mithat Bereket ile birlikte Finlandiya’ya gidiyor. 5-31 Mayıs tarihleri arasında Dora satış noktalarından megapiksel kameralı Nokia cep telefonu satın alanlar, yeni telefonlarıyla istedikleri bir konuda fotoğraf çekmeye ve bu fotoğrafları yarışmaya göndermeye davet ediliyor. Yarışma sona erdikten sonra Serhan Oksay, Mithat Bereket, Mustafa Mat ve Tuncay Oktay’dan oluşan jüri fotoğrafları değerlendirecek ve kazanan fotoğraf severi açıklayacak.

Nokia – Fotoğraf yarışması
Finlandiyalı mobil iletişim cihazları devi Nokia, cep telefonu ile fotoğraf çekmeye meraklı olanlar için müthiş bir fırsat sunuyor. Nokia ve Dora işbirliğiyle düzenlenen fotoğraf yarışmasıyla, bir çift, Pusula ekibi ve Mithat Bereket ile birlikte Finlandiya’ya gitme şansını yakalıyor. 5-31 Mayıs tarihleri arasında Dora satış noktalarından megapiksel kameralı Nokia cep telefonu satın alanlar, yeni telefonlarıyla istedikleri bir konuda fotoğraf çekmeye ve bu fotoğrafları Nokia web sitesine ya da Cihannuma Mah. İsmailiye Sokak 13/6 Beşiktaş-İstanbul adresine göndermeye davet ediliyor. Hem benzersiz Nokia deneyimini yaşamak, hem de Finlandiya’ya gitme şansını yakalamak isteyenlerin, zaman kaybetmeden Dora satış noktalarına giderek bir Nokia cep telefonu almaları ve hemen fotoğraf çekmeye başlamaları gerekiyor. Finlandiya yetenekli fotoğraf severleri bekliyor!

 

Nokia Fotoğraf yarışması – Mithat Bereket ile Finlandiya
Bu şanslı ve yetenekli Nokia kullanıcısı, 15-17 Haziran tarihleri arasında, yanlarına sevdikleri bir kişiyi de alarak, Mithat Bereket ve Pusula ekibi ile birlikte Finlandiya’yı keşfe gidecekler! Kazananlar 5 Haziran Pazartesi günü www.nokia.com.tr adresinde duyurulacak.

 

Comments

comments

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER