Reklamı kapat

Reklamı kapat
Netpaylas.net

Nokia N80 Babalar Günü hediyesi

F inlandiyalı mobil iletişim cihazları devi Nokia’nın Nseries kapsamında yarattığı yeni Nokia N80, Babalar Günü için ideal bir hediye. Bağımsız basın kuruluşu TIPA (Technical Image Press Association) tarafından Avrupa’da 2006 yılının En İyi Mobil Görüntüleme Cihazı seçilen Nokia N80, günümüzün süper babalarına üstün kaliteli müzik, fotoğraf ve iletişim olanakları sunarken, ailece geçirilecek zamanları daha da […]

Nokia N80 Babalar Günü hediyesi
- 'de eklendi.

F inlandiyalı mobil iletişim cihazları devi Nokia’nın Nseries kapsamında yarattığı yeni Nokia N80, Babalar Günü için ideal bir hediye. Bağımsız basın kuruluşu TIPA (Technical Image Press Association) tarafından Avrupa’da 2006 yılının En İyi Mobil Görüntüleme Cihazı seçilen Nokia N80, günümüzün süper babalarına üstün kaliteli müzik, fotoğraf ve iletişim olanakları sunarken, ailece geçirilecek zamanları daha da keyifli hale getirecek. Nokia N80, işlevsellik ile şıklığı bir araya getiren yüksek performanslı bilgisayarların oluşturduğu Nokia Nseries’in bir üyesi. Nokia N80; 3G/WCDMA, WLAN, Bluetooth kablosuz teknolojisi ve kızıl ötesi bağlantısını destekleyen dört bantlı bir GSM cihazı.

Nokia N80 – Babalar Günü
Babalar Günü’nde tüm babalara Nokia’dan çok özel bir hediye: Nokia N80. TIPA tarafından 2006 yılının En İyi Mobil Görüntüleme Cihazı seçilen N80, çağdaş babalara müzik, fotoğraf ve iletişim keyfini bir arada yaşatacak. Nokia Nseries ile baskı kalitesinde fotoğraf çekmekten e-posta okumaya, müzik dinlemekten İnternet’te sörf yapmaya ve hareket halindeyken de TV seyretmeye kadar birçok işlem tek cihaz üzerinden yapılabiliyor. Üstelik bu multimedya bilgisayarlar kolayca İnternet’e bağlanarak, kullanıcıların WLAN ve 3G/WCDMA gibi geniş bant mobil erişim olanakları sayesinde iletişim kurmalarını, deneyimlerini paylaşmalarını, İnternet topluluklarına katılmalarını ve dijital içeriklere erişebilmelerini sağlıyor.

Nokia – Babalar Paylaşmayı Sever
Nokia N80; 3G/WCDMA, WLAN, Bluetooth kablosuz teknolojisi ve kızıl ötesi bağlantısını destekleyen dört bantlı bir GSM cihazı. Bu bağlantı özelliklerinin yanı sıra Nokia N80, üstün kamera özellikleriyle çektiğiniz videolarınızı ve fotoğraflarınızı kolaylıkla paylaşmanızı ve Nokia XpressMusic ile kendi müzik listelerinizi de yaratmanızı sağlıyor. Nokia N80’in 27 saate kadar ulaşan pil ömrü ile dijital müzik indirmek, çalma listeleri oluşturmak veya FM radyo dinlemek çok kolay. Ayrıca WLAN veya USB aracılığıyla Nokia N80 ve uyumlu PC veya ev müzik sistemi arasında müzik aktarımı yapılabiliyor; dinlenebilecek müzik seçenekleri miniSD kartı ile artırılabiliyor.

 

Nokia N80 – Ailenizin en güzel anlarını kaydetmek için
Müzik konusunda bu kadar yetenekli olan Nokia N80, fotoğraf ve video çekiminde de harikalar yaratıyor. 3 megapiksel kamera, entegre flaş ve 20x’e kadar dijital zoom ile parlak, nefes kesici resimler çekilebiliyor. Yakın çekim modu ile ayrıntılar netleşirken, çekilen fotoğraflar da Nokia XpressPrint çözümü ile ofisten, çevrimiçi olarak veya hareket halindeyken basılabiliyor. Ayrıca Nokia XpressShare sayesinde MMS, e-posta ve Nokia Lifeblog veya Kodak Mobile yoluyla fotoğraflar paylaşılabiliyor. Nokia N80 ile çekilmiş dijital video ve fotoğraflar, WLAN aracılığıyla uyumlu bir televizyonda da izlenebiliyor.

 

Nokia N80 – Uygulamalar
Nokia N80, 262.144 rengi destekleyebilen ekranı, hızlı kamera aktivasyonu için özel çekim tuşu, yatay çekim olanağı, ofis belgesi görüntüleyicileri (Microsoft Word, PowerPoint, Excel), bas-konuş özelliği, 40 MB’a kadar dahili dinamik hafızasıyla da dikkat çekiyor. Nokia N80’in bataryası 3 saate kadar konuşma süresi, 8 güne kadar bekleme süresi sunuyor.

 

Comments

comments

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER