Netpaylas.net

Pasaport Vapur İskelesi

İzmir’in en eski gümrük binalarından biri olan pasaport iskele vapuru bugün körfez içi yolcu taşımacılığında kullanılıyor. Karşıyaka, Alsancak, Konak, Göztepe, Bostanlı yönlerine vapur seferlerinin yapıldığı iskele aynı zamanda kentin en iyi gün batımının izlendiği yerlerden. Konak Pier ile Cumhuriyet Meydanı arasındaki Pasaport rıhtımında, İzmir Körfezi manzarası eşliğinde çay, kahve ve nargile içmek tavla ya da […]

Pasaport Vapur İskelesi
- 'de eklendi.

İzmir’in en eski gümrük binalarından biri olan pasaport iskele vapuru bugün körfez içi yolcu taşımacılığında kullanılıyor. Karşıyaka, Alsancak, Konak, Göztepe, Bostanlı yönlerine vapur seferlerinin yapıldığı iskele aynı zamanda kentin en iyi gün batımının izlendiği yerlerden.

Konak Pier ile Cumhuriyet Meydanı arasındaki Pasaport rıhtımında, İzmir Körfezi manzarası eşliğinde çay, kahve ve nargile içmek tavla ya da kağıt oynamak bir ritüele dönüşüyor. Deniz kenti kimliğinin en güzel yansıtan yerlerden Pasaport İskelesi’ni, İzmir’in diğer semtlerine geçmek için de kullanabilirsiniz.

Comments

comments

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER