Netpaylas.net

Pattaya Gece Hayatı: Ladyboy ve Katoeyler

Pattaya gece hayatı çok farklı tercihleri olanlara da hitap edebiliyor. Konu cinsel tercihler olduğu zaman, Ladyboyların herkese göre olup olmadığı tartışılabilir. Bazıları en mükemmel Pattaya seks deneyimini bir Ladyboy ile yaşadığına yemin edebilir, bazıları da Pattaya Beach Road yolundaki Katoeyler tarafından soyulduğunu da anlatabilir. Ladyboylar (yada Taylandlıların taktığı isim olarak Katoeyler) Tayland’da günlük yaşamın bir […]

Pattaya Gece Hayatı: Ladyboy ve Katoeyler
- 'de eklendi.

Pattaya gece hayatı çok farklı tercihleri olanlara da hitap edebiliyor. Konu cinsel tercihler olduğu zaman, Ladyboyların herkese göre olup olmadığı tartışılabilir. Bazıları en mükemmel Pattaya seks deneyimini bir Ladyboy ile yaşadığına yemin edebilir, bazıları da Pattaya Beach Road yolundaki Katoeyler tarafından soyulduğunu da anlatabilir.

Ladyboylar (yada Taylandlıların taktığı isim olarak Katoeyler) Tayland’da günlük yaşamın bir parçasıdırlar. Budizmin anlayışlı doğası gereği, etrafta batı ülkelerinden çok daha fazla eşcinsel ve travesti görmek mümkün. Katoeylere sadece şehirlerde değil küçük köylerde de rastlayabilirsiniz. Burada Pattaya’nın meşhur Ladyboyları hakkında bilmeniz gereken her şeyi bulabileceksiniz.

Ladyboylar seksi görünümleri ve sizlere sunması muhtemelen biraz daha farklı seks deneyimleriyle nam salmışlardır. Bazılarına göre gerçek erkek olarak doğmuşlardır ve bir erkeği tüm beden organlarını kullanarak en iyi memnun etmesini bilen kişiler de onlardır. Cinsel kimlikleri dolayısıyla normal bir Tay kızının iğenç bulabileceği birçok şeyi – anal/oral sex, vibratör ve diğer az bilinen ve yapılan seks türünü yapmaya en baştan hazırdırlar. Ayrıca devasa silikon göğüsleriyle standart bir Tay kızının öneremeyeceği hazları önerebilirler.

Çoğu Tay kızın da olduğu gibi onlar da fahişelik hayatına Pattaya Beach Road yada Walking Streette giriyorlar, geri kalanlar da barlarda çalışıp sık sık gerçek kızlarla karıştırılıyorlar. Bazen yarı çıplak bir kız baktığınızda, Tayland güzellik yarışmasının en büyük adayı mı yoksa sahte göğüs takmış bir Ladyboy mu ayırt etmek oldukça zor oluyor.

Fahişelik yapmayan Ladyboylar genelde güzellik salonlarında kuaförlük, hosteslik, tezgahtarlık gibi kadınsı işler yapıyorlar. Eğer dans konusunda yetenklilerse Pattaya’nın dünyaca meşhur Ladyboy Shov olan Alcazar Show and Tiffany Show’da dansçı olarak da iş bulabilir. Yine de ladyboyların çoğu yarı zamanlı fahişe olarak diskoteklerde yada Ladyboyların Walking Street üzerinde takıldıkları mekanlarda biraz daha fazla para kazanabilmek için müşterilerini arıyor. Bu da demek oluyor ki bir Ladyboy’a 7-Eleven marketinde rastlayabileceğiniz gibi herhangi bir barda güzel, seksi, uzun boylu ancak garip bir şekilde kalın sesli ve adem elması olan güzel bir kız olarak da karşınıza çıkabilir.

Sonuçta sizin seçiminiz ancak Tay Ladyboyları hakkında bilmeniz gereken şeylerden biri de tüm Ladyboyların “her şeyi” nin aynı olmayışı. İşte bu yüzden bir katoey’i odanıza götürürken bilmeniz gereken birkaç detay…

Ladyboy Nedir? Katoey nedir? Travestiler, Transeksüeller

Tam olarak Katoey nedir, Ladyboy nedir ve en önemlisi gerçek bir kızdan nasıl ayırt edilir? Bu iş Pattaya’da yeni gelenler için bazen çok zor olabilir.

Her şeyden önce birbirinden farklı olarak 3 çeşit Ladyboy var:

#1- Travestiler: Fiziksek olarak normal erkek olan ancak kadın gibi giyinip makyaj yapan kişiler. Fiziksel olarak tamamen erkek olmalarına ve çok ufak yada hiç göğüsleri olmamasına rağmen elbislerin içinde çok seksi gözükebilirler. Bir çoğu hormon terapisi görüyor fakat göğüs büyütme veya tam cinsiyet değişimi için yeterli parayı bulamadıklarından bunu gerçekleştiremiyorlar.

#2- Transeksüeller (aletli kızlar): En bilinen Ladyboy tipi. Katoey diye de bilinen ve plastik cerrahi sayesinde ikinci karakterine bürünen bu kişiler genelde alışılmadık derecede büyük ve iyi görünümlü göğüslere sahiptir(genelde Asyalı kızların göğüsleri küçüktür). Bu devasa göğüsler çok cezbecidi olsa da o mükemmel kadının bacakları arasında sallanan bir penis olduğunu unutmayın. Her iki cinsiyetin de özelliklerini taşıyan bu kişiler tipik bir Katoey deneyimi yaşamak isteyenlerin aradıkları kişidir.

#3- Nakil sonrası Ladyboy olanlar: Kategoride ki ladyboylar aynı Katoeyler gibi ameliyat masasına yatmış ve asıl olan cinsiyetlerini kaybetmemişlerdir. Penisleri vajinaya dönüştürülen ladyboylar erkek olmalarına rağmen seks yaparken tamamen kadın konumundadırlar.

Tayland ucuz ama kaliteli plastik cerrahi ve cinsiyet değişimi konusunda da isim yaptı. Tay standartlarına göre, tam bir cinsiyet değişimi halen çok pahalı bu yüzden Pattaya’da ki ladyboyların çoğu ya travesti ya da transeksüeldir. Çoğu Ladyboy için son işlem çok pahalı ve kabul etmek gerekir ki LB sevenlerin çoğu zaten ameliyatlı olanları tercih ediyolar çünkü onlar “alan taraf” olmayı seviyorlar.

Tavsiye: Eğer bir ladyboy’un göğüslerinin gerçek mi yoksa sütyenden dolayı mı büyük göründüğünü anlamak isterseniz, utanmayın gidip dokunun. Aletli kızlar genelde en az utangaç olan ladyboylardır ve silikonlu göğüsleriye gurur duyarlar. Genelde onlara dokunulmasından hoşlanırlar ve bir seçim yapmadan önce görmenize de izin verirler. Ladyboyların bir çoğu penisi olup olmadıkları konusunda sizinle dürüst olurlar. Bu arada pensilerini çok kolay bir şekilde saklayabildiklerinden cinsiyetlerini belli etmeden seksi etek ya da jeans giyebilirler. Siz daha bir ladyboy ila konuştuğunuzu anlamadan size oral seks ya da anal seks önerebilirler. Buna rağmen tamamen cinsiyet değiştirmiş ladyboylar da zaman zaman utangaç olabilir ve yeni vajinalarını göstermek yerine oral yada anal yapmak isteyebilirler.

Yeni başlayanlar için  Ladyboyları tanımak

Pattaya sakinlerini ve uzun süredir burada yaşayanlar ladyboyları çok uzak mesafeden bile tanıyabilir. Yeni gelenler ise her zaman beklenmedik seks süprizleriyle karşı karşıyadır. Doğrusunu söylemek gerekirse, sadece aleti olup olmadığını öğrenmek için en güzel Tay’lı kızla birlikte olduğunu düşünen çok az kişi var.  Her tarafını sarmış güzelliklerden kafası karışmış biriyseniz, işte size Ladyboy olup olmadıklarını anlamanız için birkaç basit yöntem.

Ladyboylar muhtemelen Tayland’da raslayacağınız en çekici “kadınlar” olacaktır. Süpermodeller gibi uzun ve gerçekten daha güzel gözüken göğüsleri vardır. En belirgin ortak noktaları garip bir şekilde kadınsı davranmaları ve abartılı yürüyüşleri. Bazı Pattaya kızları abartısız ve normal yürürken Katoeyler sanki kırmızı halıda yürüyen Diva gibi uzun topuklular ile gösterişli bir şekilde yürürler. Abartılı fahişe gibi giyimleri (kısa etek, yüksek topuk, ağır makyaj) sayesinde çok kolay ayırt edilebilirler. Ek olarak Pattaya’da ki kızların çoğu – fahişelik yapanlar da dahil- genellikle yabancılarla konuşurken utangaç olurlar, Ladyboy ise tam tersi. Hatta fahişelik yapan Ladyboylar bazen seks konusunda rahasız edici derecede direk ve açık konuşabilirler.

Örnek vermek gerekirse, eğer gece yada sabah erken vakitlerde Pattaya sahil yolunda yürürken birden karşınıza aşırı makyajlı, abartı giyimli, uzun boylu, yüksek topuklu ve dev göğüslü biri çıkar ve hemen yanıbaşınızda ki sahilde size oral seks yapmayı teklif eder ve ne kadar seksi ve güzel gözükürse gözüksün muhtemelen karşınızda ki kişi bir Ladyboydur (Ladyboylar gerçek kızların aksine alışılmadık seks konularında daha açık fikirlidirler). Daha uzun, kadınsı ve utangaç olmamalarının dışında kalın sesleri, büyük ayakları ve elleri, kalçadan geniş omuzları ve çoğu zaman da adem elmaları (-ki artık o da ameliyatla kolayca alınabiliyor) sayesinde kolayca anlaşılabilir. Genel olarak nasıl tanıyacağımızı özetlemek gerekirse:

– Uzun  boy, büyük (silikon) göğüsler, küçük kalça
– Kadınsı davranış, aşırı abartılı hareketler ve seksi yürüyüş
– Genellikle çekici ve seksi; aşırı makyaj ve abartılı elbiseler
– Geniş omuz, büyük el ve ayak, adem elması
– Hiç utangaç olmayan ve hatta bazen aşırı ısrarcı davranışlar
– Kalın erkeksi ses

Eğer youtube’da çok fazla Pattaya ile ilgili video izlediyseniz muhtemelen Pattaya’da ki kızların çoğunda penis olduğu izlenimine kapılmışsınızdır. Bu kesinlikle doğru değil. Ladyboy’lar Pattaya gece hayatı seks işçilerinin %10’dan bile azını oluşturuyor. Katoey’ler (Tay’ca da Ladyboy) genellikle onlara özel ayrılmış bölgelerde yada Pattaya sahil yolunda bağımsız fahişeler olarak “diğer sınıf kadın” lara ilgi duyanlara hizmet veriyorlar.

Normal birahanelerin ve Gogo barların çoğunda yanlışlıkla bir ladyboy için “bar ücreti” ödeme gibi bir duruma düşmez ve uzun boylu muhteşem vücutlu Tay güzelinin elbisesinin altında kötü bir sürprizle karşılaşmazsınız (tabi eğer o yönde bir fanteziniz yoksa).

Yanlış biriyle birlikte olmak istemiyorsanız ya da aradığınız fantezi o ise, bu yazı umarım size yardımcı olacaktır.

Comments

comments

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER