Netpaylas.net

Pattaya GoGo Barlarında Yapmamanız Gereken 3 Şey

Pattaya gece hayatı, Güney Asya’nın en ünlü gece hayatını temsil ediyor. Bangkok’a yaklaşık 1 saat uzaklıktaki Pattaya, 24 saat boyunca hareketliliğini kaybetmeyen coşkulu bir şehir. Sahil boyunca uzanan Beach Road, Walking Street’e kadar uzanıyor. Yol üstünde müşterilerini bekleyen sexi kızlar yoldan geçenlere gülücükler atıyor. Dünyaca meşhur Pattaya gece hayatı, oldukça kalabalık olan Walking Street’te hayat buluyor. Eğlencenin kalbi olan […]

Pattaya GoGo Barlarında Yapmamanız Gereken 3 Şey
- 'de eklendi.

Pattaya gece hayatı, Güney Asya’nın en ünlü gece hayatını temsil ediyor. Bangkok’a yaklaşık 1 saat uzaklıktaki Pattaya, 24 saat boyunca hareketliliğini kaybetmeyen coşkulu bir şehir.

Sahil boyunca uzanan Beach Road, Walking Street’e kadar uzanıyor. Yol üstünde müşterilerini bekleyen sexi kızlar yoldan geçenlere gülücükler atıyor. Dünyaca meşhur Pattaya gece hayatı, oldukça kalabalık olan Walking Street’te hayat buluyor. Eğlencenin kalbi olan caddede onlarca top klas bar, disko, restoran ve striptiz barlar bulunuyor. Gece hayatı gece 10 gibi başlayıp haraketlilik sabaha kadar sürüyor.

Birbirinden güzel ve seksi Taylandlı kızları, tansiyon yükseltici striptiz şov ve eğlenceleri ile Pattaya’nın en popüler mekânlarının yer aldığı Walking Street, 50’den fazla bar-disco, masaj salonu ile gece hayatının kalbinin attığı yer. Akşam 18.00-02.00 arası sokaklar trafiğe kapatılınca atmosfer ve renkler hemen değişiyor, Sin City Pattaya’nın diğer yüzü ortaya çıkıyor. Tüm fantezileri ve çılgınlıkları ile gece hayatı gün batımından sabaha kadar bu sokak boyunca uzanıyor.

Çoğunlukla güney Pattaya’da (Walking Street, Pattaya Soi 2) görebileceğiniz yarı çıplak şekilde ufak vücutlarını sahnede sergileyen bu kızları artık Pattaya’nın her yerinde bulmak mümkün. Bazı mekanlar yıllardır orada olmasına rağmen, diğer daha az başarılı olanlar her birkaç ayda bir isim, format yada el değiştiriyor

Pattaya Go-Go barları ziyarete ederken uyulması gereken en önemli kuralları akılda tutmak gerekiyor.

1- Fotoğraf çekmeyin

Yanınızdaki gerek telefonunuz ve gerekse de cep telefonunuzu kullanarak asla fotoraf çekmeyin. Tatsız olaylar yaşayabilirsiniz. Eğer gizlice fotoğraf çektiğiniz halde fark edilirse, sizden fotoğrafları silmeniz istenebilir. Bu durumda nazikçe özür dileyip, fotoğrafları siliniz. Unutmayın siz buraya eğlenmeye geldiniz.

2- Piste çıkıp kızlarla dans etmeyi denemeyin!

Alkolü fazla kaçırıp, pistte birbirinden güzel kızları görünce dayanamayıp, kendinizi onların arasına atmaya kalkmayın. Kimse sizin bu komik durumunuzu kızların yerine izlemeyi tercih etmez. Oturun oturduğunuz yerde ve ölçüyü kaçırmayın. Çok alkollüyseniz mümkünse bu tür yerlere hiç gitmeyiniz.

3- Cep telefonunuzu otelde bırakın

Evet, bu aslında önemli bir alışkanlığınız olmalı. Olur olmaz yerde, sehpanın üzerine iphone 5 telefonunuzu koymayın; her an yok olabilir. Bu barlarda çalışan kızlar yanınıza sokulup telefonunuzu yürüttüğünde fark edemeyebilirsiniz. Bu demek değildir ki go-go barlar risklidir. Sadece aklınızda tutmakta fayda var. Yanınızda ya ucuz telefon getirin, ya da telefonu otelde bırakın. EN kötüsü cebinizde tutun. Elinizde veya masada olmasın. O loş ve karanlık ortamlarda her an kaybolabilir.

Pattaya, Tayland’ın eğlence merkezidir. Walking Street ve buradaki bar ve go-go barlar da eğlencenin kalbidir. Gece hayatı konusunda deneyimsiz olanların yazıları dikkatler okumalarında yarar var.

Comments

comments

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER