Netpaylas.net

Replika Note 5 imeil değiştirme kodu imei atma

Samsung’un yeni amiral gemilerinden Galaxy Note 5‘in Replika telefonu uzun zamandır piyasa bulunuyor. Galaxy Note 5 imei kodunu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Düşük bütçesi olan veya telefona fazla para vermek istemeyen arkadaşlarımız replica note 5 almış olabilir. Samsung Galaxy Note 5 imei atmak için telefonun arama ekranına aşağıdaki imei değiştirme kodunu girin. *#*#789789#*#* Yukarıdaki kodu Note […]

Replika Note 5 imeil değiştirme kodu imei atma
- 'de eklendi.

Samsung’un yeni amiral gemilerinden Galaxy Note 5‘in Replika telefonu uzun zamandır piyasa bulunuyor. Galaxy Note 5 imei kodunu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Düşük bütçesi olan veya telefona fazla para vermek istemeyen arkadaşlarımız replica note 5 almış olabilir. Samsung Galaxy Note 5 imei atmak için telefonun arama ekranına aşağıdaki imei değiştirme kodunu girin.

*#*#789789#*#*

Yukarıdaki kodu Note 5’in arama ekranına girdikten sonra karşınıza Engineer Mode açılacaktır. Burada GPRS bölümüne girin. Üstte yer alan imei numarasını silin ve kendi imei numaranızı yazın. Daha sonra Write Imei seçeneğini seçin. Telefonunuzu kapatıp açtığınız zaman Note 5 imei atılmış olarak açılacaktır.

Bazı Replika Galaxy Note 5 modelleri gerçekten hem performans olarak oldukça iyi hem de kaliteli fotoğraf çekebiliyorlar. Birde imei atma işlemini yaptınız mı tamamdır.

Eğer yukarıdaki kod ile imei atamadıysanız aşağıdaki konumuzu okuyunuz.

yaptıktan sonra GPRS ye giriyoruz orda ‘imei 1’ yazan kısımda 15 haneli rakam var o rakamlardan son 2 hanesini değiştirseniz farklı yapsanız da olur yada eski telefonunuz varsa onun imei’sini de yazabilirsiniz daha sonra ‘write imei’ yazan kısma tıklayacaksınız. Sonra cihazı açın kapatın işlem tamamdır. Eğer koddan sonra gprs gelmezse bir kere geri tuşuna dokunmatik olan kısma basarsanız o zaman gelir ekran gprs ye girebilirsiniz. Samsung logosu için *#0066# yapmanız yeterli olacaktır ‘switch turn’ yazısı gelecektir. Kapatıp açtığınızda okeydir netpaylas.

Not: Bu Durum Kore,Çin veya Replika, Dubai Telefonları icin gecerlidir, cep telefonlara imei atmak yasal degil bu konumuz magdurlar içindir tüm sorumluluk kulanıcılara ait olup sitemizle hic bir ilgisi yoktur bu konular Bilgi amaçlıdır netpaylas,  Eğer telefonunuz orijinal telefon ise ve faturalı olarak aldıysanız. İmei kodları ile ilgininizin olmaması gerekir. Böyle olduğu halde telefonunuz hata veriyor ve “Geçersiz imei” diyorsa satın aldığınız yerle görüşün. Olmadı tüketici hakem heyetine başvurun. Davalık olsanız bile siz kazanırsınız.

Comments

comments

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER