Reklamı kapat

Reklamı kapat
Netpaylas.net

Samsung Galaxy araç tutacağı

S amsung, 4 ve 5.3 inç ekran büyüklüğündeki Galaxy akıllı telefonların otomobillerde navigasyon gibi amaçlarla kullanılabilmesi için geliştirdiği genel araç tutacağını tanıttı. Genel navigasyon araç tutacağı otomobil sürüşü esnasında Samsung Galaxy akıllı cep telefonlarının rahatlıkla kullanılabilmesini sağlıyor. Sürücülerin istedikleri şekilde ayarlayabildikleri Samsung Galaxy araç tutacağı cep telefonun güvenli ve sağlam bir şekilde sabitliyor. Telefonseverler Samsung […]

Samsung Galaxy araç tutacağı
- 'de eklendi.

S amsung, 4 ve 5.3 inç ekran büyüklüğündeki Galaxy akıllı telefonların otomobillerde navigasyon gibi amaçlarla kullanılabilmesi için geliştirdiği genel araç tutacağını tanıttı. Genel navigasyon araç tutacağı otomobil sürüşü esnasında Samsung Galaxy akıllı cep telefonlarının rahatlıkla kullanılabilmesini sağlıyor. Sürücülerin istedikleri şekilde ayarlayabildikleri Samsung Galaxy araç tutacağı cep telefonun güvenli ve sağlam bir şekilde sabitliyor. Telefonseverler Samsung Galaxy akıllı telefon araç tutacağını ön cama veya torpidoya sabitleyebiliyor ve oynar kafasını diledikleri açıda değiştirerek kendilerine en uygun açıda ayarlayabiliyorlar.

Samsung akıllı cep telefonu araç tutacağı
Sürücüler ellerini güvenli şekilde direksiyonda tutarken S-Voice gibi sesle kumanda edilen Andrid uygulamaları sayesinde diledikleri cep telefonu fonksiyonunu kullanabiliyorlar. Samsung Galaxy akıllı telefon ve araç tutacağı sürücülerin güvenli şekilde araba kullanırken navigasyon uygulamalarından kolaylıkla yararlanabilmelerini sağlıyor. İnce ve zarif tasarımı ile sürücünün görüş alanını engellemeyen Samsung Galaxy telefon tutacağı Samsung internet sitesinden 49.90 USD / 90 TL fiyatla satışa sunulmuş durumda.

Samsung Galaxy akıllı cep telefonu araç tutacağı

 

Comments

comments

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER