Reklamı kapat

Reklamı kapat
Netpaylas.net

Samsung Galaxy J7 Max ve Galaxy J7 Pro

Galaxy J-Serisi iki yeni akıllı telefon tanıtıldı – Çok satan Galaxy J serisi 2017 model orta seviye cep telefonlarını serisin genişleten Samsung, Android işletim sistemli iki yeni modeli Galaxy J7 Pro ve Galaxy J7 Max akıllı telefonlarını resmen duyurdu. Galaxy J Serisi Hindistan’da en çok beğenilen akıllı telefonlar. Yeni modellerde yeni sosyal kamera ve Samsung […]

Samsung Galaxy J7 Max ve Galaxy J7 Pro
- 'de eklendi.

Galaxy J-Serisi iki yeni akıllı telefon tanıtıldı – Çok satan Galaxy J serisi 2017 model orta seviye cep telefonlarını serisin genişleten Samsung, Android işletim sistemli iki yeni modeli Galaxy J7 Pro ve Galaxy J7 Max akıllı telefonlarını resmen duyurdu. Galaxy J Serisi Hindistan’da en çok beğenilen akıllı telefonlar. Yeni modellerde yeni sosyal kamera ve Samsung Pay uygulaması beraber geliyor. Samsung’un tüketicilerin çok yönlü yaşam tarzlarına uyacak şekilde tasarlanan bu güçlü iki yeni akıllı telefonu kullanıcıların cep telefonları ile çok daha fazla şey yapabilmelerine olanak tanıyor. Siyah ve altın sarısı renk seçenekleri ile gelen Galaxy J7 Max ve Galaxy J7 Pro akıllı telefonlar haziran sonu ve temmuz ortası satışa sunulacak.

Üstün performanslı akıllı telefonlar
Güçlü 1.6 GHz sekiz çekirdek işlemciye, 3,300mAH kapasiteli pile, ve 4GB RAM belleğe sahip olan Galaxy J7 Max çoklu görevlerin üstesinden akıcı bir şekilde geliyor.2017 modeli 2017 Galaxy J7 Pro telefonda 1.6 sekiz-çekirdek Exynos işlemciye 3GB RAM bellek ve 3,600mAH kapasiteli bir bil eşlik ediyor.

Samsung’un her iki yeni akıllı telefon modeli de etkileyici pil kapasiteleri ve güçleri ile optimum performans sunmak üzere tasarlanmışlar. Metal malzemeden yekpâre gövde yapısına sahip olan her iki Samsung cep telefonu çok şık ve zarif görünümler ile dikkat çekiyor.

Samsung Galaxy J 2017 akıllı telefonlar
Galaxy J serisi yeni iki cep telefonunda 13 megapiksel çözünürlüklü ve f1.9 diyafram değerli birer ön kamera bulunuyor. Yeni akıllı telefonların arka yüzünde ise f1.7 lensli ve güçlü flaş eşliğinde bugün sadece Samsung’un amiral gemisi modellerine karşımıza çıkan kalitede arka kameralara yer verilmiş. Kameraların f1.7 ve f1.9 lensleri telefon sahiplerinin az ve loş ışıklı ortamlarda dahi göz alıcı görüntüler kaydedebilmesine olanak veriyor.

Samsung’un en son inovatif özelliği olan sosyal kamera telefon meraklılarına akıllı telefonlarının kamerası ile çekim yaparak anında paylaşım, görüntü üzerinde düzenleme ve anında keşif alanlarında yeni bir yöntem getiriyor. Galaxy J 2017 akıllı telefon sahipleri görüntülerde yakınlarının işaretleyebiliyor ve hem resimlerde ve hem de video görüntülerde bu işlemleri kamera bünyesinde gerçekleştirebiliyorlar.

Görüntüler üzerinde anında düzenleme yapabilme özelliği kullanıcıların hareket halindeyken de filtreler ve canlı etiketler uygulayarak sosyal medyada yaratıcılıklarını sergileyebilmelerine olanak tanıyor. Telefon sahipleri bu sayede üçüncü parti uygulama ve programlara gerek duymadan bu işlemleri diledikler zama kolayca gerçekleitrme şasına sahip oluyorlar.

Arttırılmış gerçeklik kamerası
Anında keşif özelliği arttırılmış gerçeklik kamera üzerinden tamamen yeni bir boyut getirerek telefon meraklılarının çevrelerindeki en popüler fotoğraf çekme noktalarını ve konumlarını, lokantaları ve alışveriş merkezlerini kolaylıkla belirlemelerine yardımcı oluyor.

Comments

comments

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER