Reklamı kapat

Reklamı kapat
Netpaylas.net

Samsung Galaxy Note 8.0

8 inç Samsung Galaxy Note tablet – Samsung 8 inç büyüklüğünde ekrana sahip yeni tabletini duyurdu. Orta ölçülerde bir tablet olan Samsung Galaxy Note 8.0 kompakt boyutlarda eşsiz bir multimedya deneyimi sunuyor. Tablet bilgisayar deneyimini yeni bir seviyeye taşıyan Galaxy Note 8.0 çoklu işlemlerde etkili performansı ve sesli arama fonksiyonu ile dikkat çekiyor. S Pen […]

Samsung Galaxy Note 8.0
- 'de eklendi.

8 inç Samsung Galaxy Note tablet – Samsung 8 inç büyüklüğünde ekrana sahip yeni tabletini duyurdu. Orta ölçülerde bir tablet olan Samsung Galaxy Note 8.0 kompakt boyutlarda eşsiz bir multimedya deneyimi sunuyor. Tablet bilgisayar deneyimini yeni bir seviyeye taşıyan Galaxy Note 8.0 çoklu işlemlerde etkili performansı ve sesli arama fonksiyonu ile dikkat çekiyor. S Pen özelliği ise Samsung Galaxy Note 8.0 tablete kalem kullanma kolaylığını ve rahatlığını getirerek ekran üzerinden geleneksel yazım ve çizim işlemlerinin konforlu bir şekilde yapılmasını sağlıyor.

Samsung Galaxy Note 8.0 tablet
Gayet ince ve kompakt yapısıyla hareket halindeyken çalışmak ve eğlenmek için mükemmel bir cihaz olan Samsung Galaxy Note 8.0 en zorlu kullanım koşullarında dahi beklentilere cevap verebilen performansı ile öne çıkıyor. Kişisel ve iş dünyasına ait verilerin etkin bir şekilde saklanması ve yönetilmesi amaçlı tasarlanan Galaxy Note 8.0 tablet bilgisayar cebe sığan ölçüleriyle oldukça pratik bir model.

Galaxy Note 8.0 tablet özellikleri
Merkezinde yenilikçi çözümler ve kullanışlı fonksiyonların yer aldığı Samsung Galaxy Note 8.0 tablet bilgisayarda çoklu pencere seçenekleri ile 8 inç büyüklüğündeki ekranı bölebilme ve birkaç uygulamaya birden aynı anda yer verme imkanı bulunuyor. Samsung’un gelişmiş kulanım esnekliğine sahip S Pen kalemi ve S Note şablon ve araçları kullanıcıların belgeleri oluşturmalarına, değiştirmelerine ve yönetmelerine olanak tanıyor.

S Pen özelliği ile Galaxy Note 8.0
S N ote şablonları ve S Planner özelliği toplantı notları alma, yapılacaklar listesi oluşturma ve günce bilgileri girme gibi günlük işlemlerin gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Samsung’un akıllı S Pen kalemi sayesinde her türlü içerik en ince detaylarıyla girilebiliyor ve üzerilerinde değişiklikler yapılabiliyor. Galaxy Note modellerinde bir ilk olmak üzere Samsung Galaxy Note 8.0 tablet bilgisayarda S Pen kalemi WACOM teknolojisi ile fiziki menü ve diğer tuşların kontrolünde kullanmak olanaklı hale getirilmiş.

Samsung Galaxy Note 8.0 satış fiyatı
Samsung Galaxy Note 8.0 tablet bilgisayar 2013’ün ikinci çeyreğinden itibaren satışa sunulacak. Cihazın renk ve aksesuvar seçenekleri satışa sunulduğu ülkelere ve bölgelere göre farklılıklar gösterebilecek. Samsung Galaxy Note 8.0 fiyatının 400 Euro / 1.120 TL civarında olacağı tahmin ediliyor.

Samsung Galaxy Note 8.0 incelemesi
Galaxy Note tabletin test örneği elimize ulaştığında yüksek çözünürlüklü test fotoğrafları ve HD kalitesinde video görüntüleri eşliğindeki kapsamlı bir Samsung Galaxy Note 8.0 incelemesini sizlere sunacağız.

Comments

comments

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER