Reklamı kapat

Reklamı kapat
Netpaylas.net

Samsung Galaxy S8+ Gül Pembesi versiyonu

S amsung, yeni amiral gemisi Galaxy S8+ akıllı telefon modelin in yeni renk seçeneklerini duyurdu. 64GB Galaxy S8 Plus akıllı telefonun gül pembesi renk seçeneği Güney Kore ve Tayvan gibi bazı ülkelerde kullanıma sunuluyor. Doğadan esinlenilerek tasarlanan yeni Gül Pembesi renk seçeneği telefonun tüm gövdesin i kaplayarak kendine özgü ve benzersiz bir tasarım sergilerken cam […]

Samsung Galaxy S8+ Gül Pembesi versiyonu
- 'de eklendi.

S amsung, yeni amiral gemisi Galaxy S8+ akıllı telefon modelin in yeni renk seçeneklerini duyurdu. 64GB Galaxy S8 Plus akıllı telefonun gül pembesi renk seçeneği Güney Kore ve Tayvan gibi bazı ülkelerde kullanıma sunuluyor. Doğadan esinlenilerek tasarlanan yeni Gül Pembesi renk seçeneği telefonun tüm gövdesin i kaplayarak kendine özgü ve benzersiz bir tasarım sergilerken cam ve meral gövde bölgeleri arasında akıcı bir geçiş sağlıyor. Gül Pembe ren seçeneği modern ve özel bir görünüm sağlarken premium Galaxy cep telefonuna genel bir estetik de kazandırıyor.

Gül Pembesi ve Anemon Moru
Yeni Gül Pembesi renk seçeneğine ilave olarak Samsung’un Galaxy S8 akıllı telefon serisinde Geceyarısı Siyahı, Orkide Grisi, Koral Mavi, Gümüş ve Altın Sarısı seçenekleri de bulunuyor. İnternette dolaşan söylenti ve yorumlara bakılırsa Galaxy S8+ telefonun Anemon Moru renk seçeneği de kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Gövden in kenar kısımlarında akıcı bir devamlılık sağlayan zarif ve çerçevesiz tasarımlı Samsung Galaxy S8+ Gül Pembesi versiyonunda diğer renk versiyonlarında bulunan aynı son teknoloji özelliklere ve fonksiyonlara yer verilmiş.

Göz alıcı dokunmatik ekranı kenarlar kadar taşan cihaz kesintisiz bir görüntü deneyimi sunuyor. Bu tür teknolojiler en son model Samsung akıllı telefonlarda görmeye alıştığımız özellikler.

 

Comments

comments

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER