Reklamı kapat

Reklamı kapat
Netpaylas.net

Samsung REX 90 akıllı telefon

S amsung, Nokia Asha modellerine rakip olarak geliştirip tasarladığı yeni Samsung REX cep telefonu ürün serisini duyurdu. Samsung REX akıllı telefonlar hızlı gelişen piyasalar ve gelişmekte olan ülkelerdeki telefonseverlere yönelik olarak geliştirilmiş modellerden oluşuyor. REX telefon serisinin en dikkat modeli Samsung GT-S5292 olarak da adlandırılan Samsung REX 90 akıllı telefon yeni nesil telefon kullanım deneyimini […]

Samsung REX 90 akıllı telefon
- 'de eklendi.

S amsung, Nokia Asha modellerine rakip olarak geliştirip tasarladığı yeni Samsung REX cep telefonu ürün serisini duyurdu. Samsung REX akıllı telefonlar hızlı gelişen piyasalar ve gelişmekte olan ülkelerdeki telefonseverlere yönelik olarak geliştirilmiş modellerden oluşuyor. REX telefon serisinin en dikkat modeli Samsung GT-S5292 olarak da adlandırılan Samsung REX 90 akıllı telefon yeni nesil telefon kullanım deneyimini ekonomik ve daha satın alınabilir fiyatlarla sunuyor. Günümüzün tüm telefon özelliklerini akıllı bir kullanıcı deneyimi eşliğinde bir araya getiren Samsung REX 90 cep telefonu Opera Mini internet tarayıcısı ile hızlı internet ve uygulamaları garantiliyor.

Samsung REX 90 çift SIM kartlı akıllı telefon
Özel ve iş yaşamlarını cep telefonların ayrı tutmak isteyen telefonseverler Samsung REX 90 cep telefonunu çift SIM kart teknolojisi sayesinde hiçbir zorluk çekmeden bunu başarabiliyorlar. İki ayrı cep telefonu hattını tek bir telefonda kullanabilen telefonseverler bu sayede iş ve özel yaşamlarına ait hiçbir mesaj ve çağrıyı kaçırmıyorlar. Samsung REX 90 cep telefonunun Dual SIM Always On özelliği bir SIM kartı devredeyken diğer SIM kartı ve hat üzerinden gelen aramaları da almalarını sağlıyor. Telefonseverler Samsung REX 90 akıllı telefonda beş farklı SIM kartını cep telefonunu açma kapama zorunluluğu olmadan değiştirerek kullanabiliyorlar.

Samsung REX dokunmatik ekranlı cep telefonu
3.5 inç / 8.9 cm büyüklüğünde dokunmatik ekrana sahip olan Samsung REX 90 parlak ve net ekran kalitesi ile görüntülerin keyifle izlenmesine olanak tanıyor. Samsung’a özgü kolay kullanım yapısındaki Touchwiz kullanıcı arayüzü cihaz menüsünde dolaşımı ve işlemlerin gerçekleştirilmesini daha kolay hale getiriyor. Yumuşak hatlı tasarım çizgileri ve metal malzemeden gövdesi ile Samsung REX 90 ele rahat oturuyor ve konforlu bir kullanım deneyimi sunuyor. Samsung REX 90 cep telefonunun dikkat çeken diğer özellikleri arasında 3.2 megapiksel çözünürlüklü dijital kamera, Wi-Fi kablosuz bağlantı, Bluetooth ve USB 2.0 yer alıyor.

Samsung REX 90 teknik bilgileri
• Samsung TouchWiz kullanıcı arayüzü
• EDGE 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
• Çift SIM kart desteği
• Telefonu açıp kapatmadan SIM kart değişimi
• 3.5 inç QVGA TFT LCD dokunmatik ekran
• 3.2 megapiksel arka dijital kamera
• Opera Mini internet tarayıcı
• microSD 32GB hafıza kartı desteği
• Boyutlar : 61.9 x 113.0 x 11.84 mm
• Pil kapasitesi : 1,000mAh

Samsung REX 90 satış fiyatı
Çift SIM kartlı Samsung REX 90 cep telefonu önümüzdeki gelişmekte olan piyasalarda satışa sunulacak. Cihazın tanıtımında ne zaman piyasalarda satışa sunulacağına dair herhangi bir bilgi bulunmuyor. Samsung REX 90 satış fiyatının da cihazın piyasaya çıkış tarihine yakın günlerde açıklanması bekleniyor.

Comments

comments

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER