Reklamı kapat

Reklamı kapat
Netpaylas.net

Samsung REX akıllı telefonlar

S amsung Mobile, akıllı kullanım özellikleri ve cihaz yeteneklerini bir araya getiren tamamen yeni tasarım olarak geliştirdiği REX akıllı cep telefonu ürün serisini tanıttı. Yeni Samsung REX telefon serisi REX 90, REX 80, REX 70 ve REX 60 modellerinden oluşuyor. Samsung REX cep telefonları günlük yaşamın beklentilerine ve hayat tarzlarını gereklerine ekonomik ve hesaplı bir […]

Samsung REX akıllı telefonlar
- 'de eklendi.

S amsung Mobile, akıllı kullanım özellikleri ve cihaz yeteneklerini bir araya getiren tamamen yeni tasarım olarak geliştirdiği REX akıllı cep telefonu ürün serisini tanıttı. Yeni Samsung REX telefon serisi REX 90, REX 80, REX 70 ve REX 60 modellerinden oluşuyor. Samsung REX cep telefonları günlük yaşamın beklentilerine ve hayat tarzlarını gereklerine ekonomik ve hesaplı bir çözüm getirerek cevap verebilecek şekilde tamamen kendine özgü özelliklerle tasarlanıp geliştirilmişler. Gelişmiş fonksiyonellikleri ve sezgisel kullanım özelliklerine sahip olan Samsung REX cep telefonları QVGA çözünürlüklü dokunmatik ekranları ve Touchwiz kullanıcı arayüzleri ile kullanıcıların beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılıyor.

Samsung REX akıllı telefonlar
Yumuşak tasarım çizgilerine sahip olan Samsung REX cep telefonlarının dizaynında doğanın estetiğinden esinlenilmiş. Kompakt boyutları ile kullanıcının eline rahat şekilde oturan Samsung REX telefonlar tek el ile rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Fırçalanmış metal malzemeden yüzeyleri ve doğadan esinlenilen tasarımları ve şık arka yüzleri ile modern bir çizgi sergileyen Samsung REX cep telefonları telefonseverlerin iş ve özel yaşamlarına mükemmel biçimde uyum sağlayabilen ürünler.

Çift SIM kartlı Samsung REX cep telefonları
İş yaşamları ile özel yaşamlarını cep telefonlarında birbirine karıştırmak istemeyen telefonseverler Samsung’un iki SIM kartı destekleyen çift hatlı REX cep telefonları ile iki ayrı telefon hattını tek bir telefon cihazında diledikleri gibi kullanabiliyorlar. Samsung REX telefonların “Dual SIM Always On” özelliği telefon sahiplerinin gelen hiçbir mesaj ve çağrıyı kaçırmamalarını sağlıyor. Ayrıca Samsung REX telefonlarda beş farklı SIM kartı arasında cep telefonunu açıp kapamaya gerek kalmadan geçiş yapılabiliyor. Özellikle iş gezilerinde farklı ülke ve bölgelerde değişik operatörler aracılığıyla kullanılacak hatlar için ideal modeller Samsung REX cep telefonları çift SIM kartı desteği sayesinde bu tür zorlukların üstesinden kolaylıkla gelebiliyor.

Akıllı kullanım özellikli Samsung REX telefonlar
Zengin özelliklere sahip cep telefonlarının özellikle fiyat bakımından zorlanan gelişmekte olan piyasalara yönelik cep telefonu üreten firmalar açısından büyük bir fırsat oluşturduğuna işaret eden IHS baş analistsi Ian Fogg görüşlerini şöyle sürdürdü: “IHS olarak 2013 yılı içerisinde tüm dünyada 653 milyon adet zengin özellikli ve giriş seviyesi cep telefonu sevkıyatı gerçekleşeceğini öngörüyoruz. Giriş seviyesi akıllı telefonlar, benzer şekilde sosyal ağları, oyunları ve mobil internet avantajlarını sunan smartphone modelleri ile daha akıllı dokunmatik özelliklerle ve daha çekici fiyatlarla rekabet etmek durumundalar.”

Samsung REX ekonomik cep telefonu serisi
Samsung Electronics Mobil İletişim Bölüm Başkanı JK Shin’in Samsung REX cep telefonları ile ilgili açıklaması ise şöyle: “Sektörün önde gelen üretici firmalarından birisi olarak kendimizi her türlü yaşam tarzına ve bütçeye uyacak en olası çözümleri geliştirmeye adamış durumdayız. Bu nedenle dünyanın en hızlı gelişen piyasalarına yönelik Samsung REX cep telefonlarını duyurmaktan dolayı son derece heyecan duyuyoruz. Samsung REX cep telefonları farklı piyasalardaki telefonseverlerin çoğuna yönelik temel cep telefonu özelliklerini bir arada getirip öne çıkartmak amacıyla tasarlandılar.”

Comments

comments

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER