Reklamı kapat

Reklamı kapat
Netpaylas.net

Sony Xperia L akıllı telefon

S ony Mobile 2013 serisi yeni Xperia akıllı telefonlarını tanıtmaya devam ediyor. Serinin yeni modellerinden Sony Xperia L cep telefonu şık ve zarif tasarım çizgilerini etkileyici seviyede fotoğraf ve video kalitesi ile en son teknolojik özelliklerle bir araya getiriyor. Sınıfında önce dijital kamera teknolojileri ile Xperia L akıllı telefon dijital fotoğraflar ve video görüntülerde HDR […]

Sony Xperia L akıllı telefon
- 'de eklendi.

S ony Mobile 2013 serisi yeni Xperia akıllı telefonlarını tanıtmaya devam ediyor. Serinin yeni modellerinden Sony Xperia L cep telefonu şık ve zarif tasarım çizgilerini etkileyici seviyede fotoğraf ve video kalitesi ile en son teknolojik özelliklerle bir araya getiriyor. Sınıfında önce dijital kamera teknolojileri ile Xperia L akıllı telefon dijital fotoğraflar ve video görüntülerde HDR desteğini yüksek kalitede bir ekran eşliğinde sunuyor. Ayrıca yeni Xperia cep telefonu Sony’ye özgü medya uygulamaları ile mobil haldeyken fotoğraf, müzik, film ve mobil oyun keyfi sunuyor. NFC Yakın Saha İletişim teknolojisine sahip olan Sony Xperia L cep telefonu Battery Stamina modu sayesinde uzun bir pil ömrü sağlıyor.

Sony Xperia L cep telefonu özellikleri
Şık ve zarif tasarım çizgilerine sahip olan Sony Xperia L akıllı telefon zengin kullanım özelliklerinden de ödün vermiyor. Sony Xperia L cep telefonunda Sony’ye özgü Exmor RS For Mobile sensör teknolojisi eşliğinde 8 megapiksel çözünürlüklü bir dijital kameraya yer verilerek canlı ve keskin netlikte görüntüler garantilenmiş. HDR (High Dynamic Range) desteği sayesinde gece veya aydınlık arka planlı çekimlerde dahi kaliteli dijital fotoğraf ve videolar çekilmesi sağlanıyor. Ayrıca özel kamera tuşu telefonun kilitli moddan çekim moduna bir saniye gibi bir sürede geçmesi telefonseverlerin hiçbir özel anı kaçırmamasına olanak tanıyor. Sony Xperia L cep telefonu 4.3 inç (109 mm) büyüklüğündeki QWVGA çözünürlüklü ekranı ile her türlü içeriği keyifle kullanma imkanı veriyor.

Sony Xperia L satış fiyatı ve piyasaya çıkış bilgileri
Xperia serisinin yeni üyesi Sony Xperia L Android akıllı telefon siyah, beyaz ve kırmızı renk seçenekleri ile 2013’ün ikinci yarısından itibaren satışa sunulacak. Sony Xperia L fiyatı 280 Euro / 660 TL civarında olacak. Cihazın renk seçenekleri ve satış fiyatı piyasaya sunulduğu ülke ve bölgelere göre farklılıklar gösterebilecek.

Sony Xperia L incelemesi
Sony Xperia L Android cep telefonunun test örneği elimize ulaştığında yüksek çözünürlüklü test fotoğrafları ve HD kalitesinde video görüntüleri eşliğindeki kapsamlı bir Sony Xperia L incelemesini sizlere sunacağız. Cihazla ilgilenen telefonseverlere Sony Xperia akıllı telefonlar sayfamıza da göz atmalarını öneriyoruz.

 

Comments

comments

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER