Reklamı kapat

Reklamı kapat
Netpaylas.net

Sony Xperia SP akıllı telefon

S ony Mobile 2013 serisi Xperia cep telefonu modellerini tanıtmaya devam ediyor. Sony’nin en iyi ve en yeni özelliklerini bünyesinde barındıran yeni Sony Xperia SP cep telefonunda en üstün teknolojilere yer verilmiş. 4G LTE bağlantı özelliğine sahip olan Sony Xperia SP akıllı telefonun göze hoş gelen gövde tasarımında yer verilen son derece keskin netlikteki HD […]

Sony Xperia SP akıllı telefon
- 'de eklendi.

S ony Mobile 2013 serisi Xperia cep telefonu modellerini tanıtmaya devam ediyor. Sony’nin en iyi ve en yeni özelliklerini bünyesinde barındıran yeni Sony Xperia SP cep telefonunda en üstün teknolojilere yer verilmiş. 4G LTE bağlantı özelliğine sahip olan Sony Xperia SP akıllı telefonun göze hoş gelen gövde tasarımında yer verilen son derece keskin netlikteki HD ekranı sıra dışı bir görüntüleme performansı sergiliyor. Sony Xperia SP cep telefonu tek dokunuşla NFC Yakın Saha İletişimi teknolojisine, uzun pil ömrü sunan Battery Stamina fonksiyonuna ve hareket halinde fotoğraf, video, müzik ve oyun keyfi yaşama imkanı sunan Sony medya uygulamalarına sahip.

Sony Xperia SP cep telefonu
Sony Xperia SP, şık ve zarif tasarım çizgilerine rağmen zengin akıllı telefon kullanım özelliklerinden de ödün vermeyen bir cep telefonu arayışındaki kullanıcılar için ideal bir ürün. Xperia SP Android cep telefonunda Sony’nin BRAVIA TV mühendisliğinin bir sonucu jilet keskinliğinde ve göz alıcı parlaklıkta görüntüler sunan 4.6 inç / 116.8 mm büyüklüğünde HD Reality Display ekrana yer verilmiş. Telefonun en son teknoloji Mobile BRAVIA Engine 2 desteği içeriği analiz ederek görüntüyü otomatik olarak ayarlayarak mevcut en akıllı cep telefonu ekranlarından birini sunuyor. Sony Xperia SP cep telefonunun HD Reality Display ekranı yeni gerçek zamanlı kontrast ayarı ile yüksek bir görüntü kalitesi sergiliyor.

Tasarım özellikleriyle Sony Xperia SP akıllı telefon
Görüntüleri parlak ekranında kaliteli şekilde sunan Sony Xperia SP cep telefonu alüminyum alaşımlı malzemeden hassas işçiliği ve tasarımı ile gövde olarak da son derece zarif, şık ve göz alıcı bir ürün. Telefonun kendine özgü çizgilerine ek olarak kullanıcı tarafından ayarlanabilen aydınlatma seçenekleri sayesinde gelen arama veya mesajlarda farklı ışıklandırma seçenekleri kişiye özel olarak özelleştirilebiliyor. Ayrıca bu aydınlanma özelliği çalan müziğin temposuna göre de hareketlendirilebiliyor.

Sony Xperia SP satış fiyatı
Yeni Xperia SP Android cep telefonu siyah, beyaz ve kırmızı renk seçenekleri ile 2013’ün ikinci yarısından itibaren satışa sunulacak. Sony Xperia SP fiyatı 400 Euro / 940 TL civarında olacak. Cihazın renk seçenekleri ve satış fiyatı piyasaya sunulduğu ülke ve bölgelere göre farklılıklar gösterebilecek.

Sony Xperia SP incelemesi
Sony Xperia SP Android cep telefonunun test örneği elimize ulaştığında yüksek çözünürlüklü test fotoğrafları ve HD kalitesinde video görüntüleri eşliğindeki kapsamlı bir Sony Xperia SP incelemesini sizlere sunacağız. Cihazla ilgilenen telefonseverlere Sony Xperia akıllı telefonlar sayfamıza da göz atmalarını öneriyoruz.

Sony Xperia SP Android cep telefonu

 

Comments

comments

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER