Reklamı kapat

Reklamı kapat
Netpaylas.net

Stres Çarkı 2017’nin en popüler oyuncağı

S tres Çarkı kullanıcıların yeni çılgınlığı – Stres Çarkı ABD’de şu an için en popüler oyuncaklar sıralamasında başı çekiyor. Bu yeni oyuncak sadece okullardaki gençler arasında değil aynı zamanda yetişkinler arasında da hızla yaygınlaşıyor. Metal yuvarlak rulmanlara sahip küçük bir cihaz olan stres çarkı bir kez hareketlendirilten sonra dakikalarca dönebiliyor. Stres çarkını başparmağınız ve orta […]

Stres Çarkı 2017’nin en popüler oyuncağı
- 'de eklendi.

S tres Çarkı kullanıcıların yeni çılgınlığı – Stres Çarkı ABD’de şu an için en popüler oyuncaklar sıralamasında başı çekiyor. Bu yeni oyuncak sadece okullardaki gençler arasında değil aynı zamanda yetişkinler arasında da hızla yaygınlaşıyor. Metal yuvarlak rulmanlara sahip küçük bir cihaz olan stres çarkı bir kez hareketlendirilten sonra dakikalarca dönebiliyor. Stres çarkını başparmağınız ve orta parmağınız ile tutuyorsunuz. Stres çarkında amaç cihazı olabildiğince uzun süre döndürmek. Böylelikle çocuklar veya yetişkinler kendilerini saatlerce oyalayarak eğlendirebiliyorlar.

2017’nin en popüler oyuncağı Stres Çarkı
Yeni Stres Çarkı sadece bir oyuncak olmakla kalmıyor aynı zamanda stresi atma konusunda meraklılarına yararlı da oluyor. Yeni ürün stres topu gibi mevcut seçeneklere bir alternatif getiriyor.

Ayrıca, Stres Çarkı he çocukların ve hem de yetişkinlerin odaklanmalarına da yardımcı oluyor. Tüm eğitimciler aynı fikirde olmamakla beraber oyuncaklar genelde dikkat dağıtıcı olabiliyor.

Satışa sunulan Stres Çarkının farklı tipte versiyonları bulunuyor. Bir versiyon Stres Çarkı modeli diğerlerine kıyasla daha kolay dönerken bir diğer model ise daha uzun süreli dönüyor. Ancak tüm Stres Çarkı modelleri biri merkezde diğer üçü çevrede olmak üzere toplam dört çarktan oluşan aynı yapıya sahip.

Stres Çarkı satış fiyatı
Yeni Stres Çarkı oyuncağı plastik, metal ve alüminyum olmak üzere farklı materyallerden ve çeşitli renk seçeneklerinde üretilmiş. Ürünün fiyatı da bu kadar popüler olmasında önemli rol oynayan etkenlerden bir tanesi. Stres Çarkı 2 Euro / 8 TL’den 25 Euro / 100 TL’ye kadar değişiyor.

Comments

comments

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER