Reklamı kapat

Reklamı kapat
Netpaylas.net, net share gezilecek yerler, son dakika haberler,

Viranşehir’de mülteci protokolü

ŞANLIURFA’nın Viranşehir Kaymakamlığı ile Danimarka Mülteci Konseyi (Danish Refugee Council) arasında Suriyeli ve Türk vatandaşlarının sosyal entegrasyonunun sağlanmasını amaçlayan iyi niyet protokolü imzalandı. Kaymakam Ömer Çimşit’i ziyaret eden DRC Geçim Kaynakları Kıdemli Proje Yetkilisi Mahmut Sansarkan ve DRC Avukatı, Danimarka Mülteci Konseyi’nin Türkiye’de faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Kaymakam Ömer Çimşit, […]

Viranşehir’de mülteci protokolü
- 'de eklendi.

ŞANLIURFA’nın Viranşehir Kaymakamlığı ile Danimarka Mülteci Konseyi (Danish Refugee Council) arasında Suriyeli ve Türk vatandaşlarının sosyal entegrasyonunun sağlanmasını amaçlayan iyi niyet protokolü imzalandı.
Kaymakam Ömer Çimşit’i ziyaret eden DRC Geçim Kaynakları Kıdemli Proje Yetkilisi Mahmut Sansarkan ve DRC Avukatı, Danimarka Mülteci Konseyi’nin Türkiye’de faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Kaymakam Ömer Çimşit, taraflar arasında yapılan görüşmeler sonucunda Viranşehir Kaymakamlığı ve Danimarka Mülteci Konseyi arasında hem Suriyeli Sığınmacıların hem de yerli vatandaşların entegrasyonu için iyi niyet protokolü imzalamaya karar verdiklerini belirtti. İmzalanan protokolü ilçeye hayırlı olması temennisinde bulunan Kaymakam Ömer Çimşit, ilçeye fayda sağlayacak her kurum ve kuruluşla çalışmaya hazır olduklarını ifade etti.
FOTOĞRAFLI

Comments

comments

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER